Adoptovali si 4 deti, ktorým chceli dať rodinu: Zanedlho však pár zistil, že je žena tehotná a dokonca čaká štvorčatá!

Predstavujeme vám Maxine Young  a jej manžela Jacoba. Vzali sa len pred piatimi rokmi, v roku 2016, a okamžite sa pustili do založenia rodiny. Maxine si chcela od začiatku vziať deti z detského domova.

Vyplnili potrebné dokumenty a rýchlo našli dve deti, ktorým chceli dať milujúci domov. Čoskoro manželom zavolali z detského domova a spýtali sa, či môžu prijať ďalšie dieťa z rovnakej rodiny, a Maxine súhlasila.

Príbeh tým nekončil, pretože nakoniec sa ukázalo, že sú súrodenci štyria. Pár čoskoro dostal ďalší hovor, a tak sa v ich rodine objavila ich štvrtá, najmladšia dcéra. Maxine hovorí, že to bolo najlepšie „áno“ v jej živote.

To všetko sa stalo v čase, keď pár čakal bábätko. Dva roky sa snažili o dieťa, ale nemohli uspieť a zrazu sa na nich usmialo toľké šťastie!

Ale to nie je všetko! Pár mesiacov potom, čo sa stali adoptívnymi rodičmi, sa pár dozvedel, že Maxine je znovu tehotná. Ale to bolo nezvyčajné tehotenstvo – lekári boli šokovaní, keď zistili, že žena čaká štyri deti! Akoby pár nemal starosti s piatimi deťmi, ktoré už mal, a teraz sa narodia štvorčatá!

Lekári boli veľmi skeptickí ohľadom zdravia štvorčiat, ale minulý rok v júli porodila Maxine úplne zdravé bábätka.

Rodina vyzerá takto: okrem Maxine a Jacoba sú ďalšie štyri adoptované deti: Aiden (9), Parker (6), Connor (5) a Elliot (4); potom ich syn Henry (3) a štvorčatá Beck, Sílas, Theo a Cecilia, majú vyše jedného roka.

A aj keď nie je ľahké poskytnúť každému dieťaťu dostatok pozornosti a lásky, staršie deti ochotne pomáhajú a dom v úplnom chaose sa premení v dom plný lásky. Ako sama Maxine komentuje situáciu: „Je to tu rozhodne veľmi chaotické, ale stále je to krásne!“

Zdroj: cosmo.ru, Instagram

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!