Bábätko bozkáva a pusinkuje svojho psíka: Ich video si zamilovalo tisíce ľudí na internete!

Pokiaľ si k našim deťom vyberieme psa, ktorému deti nevadia, často sa z nich stanú najlepší kamaráti. Psy berú deti ako hravé šteňatá a všeličo im odpustia.

Vo videu, ktoré sme si pre vás pripravili,  malé dievčatko vyburcovalo svojho kamaráta zo spania. Ten to nechal iba tak.

Pozrite sa na tieto dve úžasné stvorenia. O tom, že sa majú radi, nie je najmenších pochýb. Mamička jedno popoludnie zachytila túto krásnu situáciu. Jej ani nie rok stará dcérka Quinn sedí na zemi a hrá sa. Kúsok od nej leží nemecký ovčiak Larry, ktorý ju unaveným okom pozoruje. Zdá sa, že by najradšej spal alebo aspoň nerušene odpočíval.

Malá Quinn však dostane roztomilý nápad. Chvíľu psa pozoruje, potom si kľakne na kolienka a priblíži sa k nemu. Nakloní sa nad jeho ňufák a dá mu pusinku. A to nie len jednu.

Pes spokojne leží a nijako nereaguje. Dievčatko sa vráti späť na svoje miesto. Psík však z ničoho nič vstane a príde k nej. Dievčatko sa naňho usmieva.

Pes jej potom začne olizovaním jej bozky vracať. Zakaždým, keď ju pes olízne, dievčatko sa smiešne zasmeje. Je vidieť, že je spokojná rovnako ako psík a za vzájomnú lásku sa ani jeden z nich nehanbí.

Škoda, že je video také krátke, na tieto dva by sa dalo pozerať celý deň. Presvedčte sa sami v priloženom videu TU:

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Prečítajte si tiež: