Chlapček veľmi smúti nad hrobom svojho 4-nohého priateľa, ktorého postrelili 8-krát: Rodina vypísala odmenu na vraha ich psíka

Rodina Landovcov je zdrvená po tom, ako niekto postrelil ich psa vzduchovkou a zabil ho. Randy Land kosil trávu, keď našiel svojho psa Maxa ležať na zemi s krvou, ktorá mu tiekla z hlavy a nosa.

Randy si najskôr myslel, že je to jeho chyba a predpokladal, že Maxa zasiahla skala, ktorá vyletela z kosačky.

Zavolali na pomoc policajné oddelenie a dôstojník Anthony Parten požiadal o lekárske ošetrenie. Keď dorazili na kliniku zvierat, rodina sa dozvedela, že Max neutrpel zranenie od kosačky, ale v skutočnosti ho asi sedem až osemkrát zastrelili peletovou pištoľou.

Max bohužiaľ zomrel a podľahol zraneniam.

„Na tomto svete je niekoľko veľmi krutých ľudí. Krásny pes je preč a rodine, v ktorej sú malé deti, to láme srdce.“ Napísala humánna spoločnosť na Facebooku.

„Max bol taký milý milujúci pes. Bol viac ako pes, bol súčasťou našej rodiny. Nášmu synovi jeho smrť zlomila srdce. Dúfame, že nájdeme osobu, ktorá zabila nášho sladkého Maxa. Odpočívaj v pokoji.“ Napísala matka malého chlapčeka, a majiteľka psíka.

Polícia v súčasnosti vyšetruje a pýta sa kohokoľvek, kto má akékoľvek informácie o tom, kto mohol Maxa zastreliť, aby kontaktoval ich oddelenie. Rodina ponúka odmenu 250 eur za informácie vedúce k zadržaniu alebo usvedčeniu vraha.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!