Chlapcovi ukradli jeho bicykel: Keď sa o tom však dozvedela cudzia žena bez domova, kúpila mu nový za posledné peniaze, ktoré ešte mala…

Matka darovala svojmu 3-ročnému synovi Willovi jeho prvý bicykel. Bol to bicykel Spider-Mana a Will bol z darčeku neskutočne nadšený.

Jedného dňa sa spoločne vybrali do miestneho obchodu, mamička pešo a synček na bicykli. Keď nakúpili a vyšli z obchodu, zistili, že bicykel zmizol bez jedinej stopy. Niekto ho ukradol…

Matka bola zo situácie smutná, sklamaná a nahnevaná. Predsa len to bol prvý bicykel jej syna a nechcelo sa jej veriť, že by niekto dokázal ukradnúť bicykel tak malého dieťaťa.

Matka krádež nahlásila a mieste policajné oddelenie zdieľalo na svojej facebookovej stránke video z krádeže so žiadosťou o pomoc pri pátraní po zlodejovi.

Žena, ktorá žiadosť polície videla na internete, bola poriadne rozrušená a rozhodla sa Willovi pomôcť.

Hoci sa nedávno stala bezdomovkyňou a žila v aute, žena, ktorá nechcela byť menovaná, išla do najbližšieho obchodu a kúpila Willovi rovnaký bicykel Spider-Mana plus novú prilbu a zámok na bicykel. Dary odniesla polícii, ktorá sľúbila, že ich doručí Willovi.

„Podarilo sa mi jej zavolať a pár minút sme sa rozprávali a ona mi povedala svoj príbeh a ja som tomu nemohla uveriť,“ povedala matka.

„Je to človek, ktorý prišiel o svoj domov a predsa len spravil takýto výnimočný skutok pre cudzieho chlapca. Povedala mi, že nechcela, aby si môj syn myslel, že na svete sú zlí ľudia. Chcela, aby mal vieru v ľudskosť .“

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Mohlo by Vás zaujať: