Choroba jej úplne zastavila rast. Cudzí ľudia obviňujú jej priateľa za to, že je obyčajný pedofil a útočia stále na ich vzťah

Všetci sme jedineční.  Shauna Rae vie, čo znamená vyčnievať z davu. Keď mala Shauna 6 mesiacov, diagnostikovali jej rakovinu mozgu, s ktorou musela tvrdo bojovať.

Liečba síce Shaune pomohla, no navždy jej zmenila život. Liečba zastavila jej rast.

To je dôvod, prečo dnes nikto neverí vlastným ušiam, keď Shauna hovorí, že práve dovŕšila 23 rokov. Keď boli fotografie jej a jej priateľa zverejnené na internete, veľa ľudí tento príspevok komentovalo.

Láska je slepá a láska nepozná vekový rozdiel. Samozrejme, každý z nás už určite aspoň raz počul takéto alebo podobné výroky. Väčšina z nás by asi súhlasila, že je to pravda.

O Shauna Rae písali mnohé portály. Všetka táto pozornosť je spôsobená jedinečným vzhľadom dievčaťa. Keď bola Shauna malá, musela si prejsť niečím veľmi bolestivým. Keď mala šesť mesiacov, lekári jej diagnostikovali rakovinu mozgu. Zriedkavá forma rakoviny mozgu bola liečená mnohými rôznymi spôsobmi liečby vrátane chemoterapie. Práve tieto liečby zmenili Shaunin život navždy.

Liečba nepriaznivo ovplyvnila jej hypofýzu. Výsledkom bolo, že rast Shauny bol zastavený.

„Cítim sa vinná, že s tým bude musieť žiť po zvyšok svojho života, takže všetko, čo môžem urobiť, je chrániť ju,“ povedala jej matka Patty. Od začiatku liečby Shauna prakticky prestala rásť.

Uviazla v tele osemročného dieťaťa.

23-ročná Shauna je vysoká 117 centimetrov.

Pre väčšinu ľudí je ťažké uveriť, že Shauna je dospelé dievča. V očiach cudzích ľudí vyzerá ako malé dievčatko a to jej nepochybne sťažuje život.

Keď ide do barov alebo na rande, väčšina ľudí sa na ňu pozerá veľmi zvláštne. Bolo pre ňu obzvlášť ťažké nájsť si priateľa.

„Priťahujem spodinu a idiotov. Je to desivé, keď sa pokúšam ísť na rande, ale musím trochu riskovať, aby som našla svoje šťastie,“ povedala raz Shauna. Zdá sa, že Shauna je teraz naozaj šťastná. Chodí s 26-ročným Danom.

Neštíti sa zdieľať momenty svojho každodenného života na sociálnych sieťach.

Žiaľ, skutočnosť, že sú spolu, veľmi roztrpčí reakcie okolia. V očiach ostatných ľudí vyzerá Shauna ako malé dievčatko, a tak Dan často dostáva od svojho okolia obvinenia.

„Vedel som, že budem musieť znášať tú nenávisť. Je naozaj dôležité si uvedomiť, že Shauna je fantastická 23-ročná žena,“ povedal Dan o svojej priateľke v dokumente I Am Shauna Rae.

„Povedať, že Shauna nemôže mať vzťah len kvôli svojej nízkej postave, je jednoducho neľudské.“ Je dospelá a môže mať vzťah s kým chce. Myslím si, že niektorí ľudia nie sú dostatočne zrelí na to, aby pochopili, že ľudí spája nielen vzhľad, ale aj iné vlastnosti.“ dodal Dan.

Prečítajte si:

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!