Dievča podstúpilo celých 17 operácií, aby vyzeralo ako kreslená postavička. Ako teraz vyzerá replika Ariel?

Švédska Pixie Fox sa najprv chcela čo najviac podobať kreslenej postavičke a potom sa rozhodla neobmedzovať sa len na imidž. V tomto článku sa môžete zoznámiť s výsledkom jej zmien.

Čo robia ľudia, aby sa čo najviac podobali svojim idolom?

Dnes vám prinášame príbeh o Pixie Fox zo Švédska, ktorá takmer dvadsaťkrát šla pod nôž plastického chirurga, len aby vyzerala ako kreslená postavička.

Najprv chcela vyzerať ako Jessica Rabbit (kreslená postavička Garyho Wolfa). Neskôr však chcela mať výzor ako malá morská víla Ariel.

Pre dosiahnutie dokonalého výsledku si Fox nechala zúžiť trup, odstrániť šesť rebier a zväčšiť prsia a pery. Celkovo podstúpila 17 plastických operácií, ktoré ju však takmer stáli život.

Pixie zdieľa svoj úspech na svojom blogu na Instagrame. Toto povedala, keď chcela vytvoriť animovaný obrázok:

„Tieto kreslené postavičky pre mňa predstavujú ideál ženského tela. Chcela som mať štíhly pás, zadok, veľkú hruď, veľké oči a veľmi peknú tvár. Odstránenie rebier bolo ďalším krokom k tomuto ideálu.“

Niektorí fanúšikovia sú s jej zmenami spokojní, no mnohí komentujúci písali, že chcieť od plastického chirurga, aby ju úplne „zmenil“, nie je práve zdravé. Niektorí používatelia internetu radili Pixie Fox, aby navštívila psychoterapeuta.

Jedna z operácií dievča takmer stála život, a tak sa rozhodla upustiť od zmien vo svojom vzhľade. „Daily Mail“ napísal, že na to, aby dosiahla v páse 35 centimetrov, sa dievča rozhodlo pre ďalšiu operáciu, ale niečo sa pokazilo.

Päťhodinová operácia sa takmer skončila smrťou – Švédka priznala, že po nej bola týždeň v kóme.

Po tomto incidente sa Fox na chvíľu vytratila zo sociálnych sietí a po zotavení sa rozhodla obnoviť tvar svojho tela a rozhodla sa, že už nebude chodiť k chirurgom.

Jediným dôvodom, prečo sa vrátila k lekárom, bolo to, že chcela ubrať z prsných implantátov a zmenšiť si pery.

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Mohlo by Vás zaujať: