Do lietadla videl nastupovať staručkú, 88-ročnú pani. To, čo pre ňu urobil, je úžasné!

Dobrosrdečný muž si nezištne vymenil sedadlá so staršou dámou, aby si mohla užívať pohodlie v prvej triede.

Letuška Virgin Atlantic sa nedávno na vlastné oči presvedčila o tom, akí sú niektorí ľudia dobrosrdeční.

Hoci sa vo svojej kariére stretla s viacerými známymi športovcami, supermodelkami a hercami, len málo pasažierov zanechalo v letuške trvalý dojem.

Tých dvoch z fotografie nedávno označila za svojich najobľúbenejších cestujúcich všetkých čias.

Opisuje, ako si dobrosrdečný muž nezištne vymenil sedadlá so staršou ženou, aby si mohla užívať pohodlie na jeho mieste v prvej triede.

Letuška Amy zdieľala tento potešujúci príbeh na Facebooku:

„Zo stoviek letov, ktoré som absolvovala, som mala to šťastie starať sa o futbalistov, supermodelky a niektoré hollywoodske filmové hviezdy. No dovoľte mi povedať vám o mojich dvoch najobľúbenejších pasažieroch VŠETKÝCH DOB!“

„Jack a jeho rodina si kúpili miesta v prvej triede na svojom lete domov z New Yorku. Keď cestujúci nastúpili, Jack išiel nájsť 88-ročnú pani Violet v ekonomickej triede a vymenil si s ňou sedadlá. On si sadol na jej miesto v ekonomickej triede a Violet na to jeho v prvej triede.

„Urobil to doslova z dobroty jeho srdca, pretože ho o to nikto nežiadal,“ dodala Amy.

Jack a Violeta sa vraj spriatelili na letisku ešte predtým, ako nastúpili do lietadla.

Violeta má 88 rokov a bola zdravotnou sestrou v Spojenom kráľovstve aj v Amerike. Cestovala do New Yorku za svojou dcérou, ktorá bola nejaký čas imobilná kvôli operácii kolena.

„Vždy bolo jej snom sedieť v prvej triede a Jack jej toto želanie splnil,“ povedala letuška.

Jack, ktorý je o niečo bohatší, bude môcť letieť v prvej triede ešte tisíckrát, ale keď si vypočul Violetin príbeh, vedel, že musí splniť sen staručkej ženy.

Ako si viete predstaviť, let prvou triedou bol nezabudnuteľným zážitkom pre Violetu, ktorá bola podľa Amy počas celej cesty plná radosti a vzrušenia.

Povedala, že jej to jej dcéra neuverí, no letuška sa fotkou postarala o to, aby jej spomienka na let v prvej triede vydržala!

Počin tohto mladého muža je určite chvályhodný! Ďakujeme za tvoje zlaté srdce Jack!

Prečítajte si tiež:

Zdieľajte jeho láskavosť s ostatnými!