Dve priateľky si adoptovali starého, 19-ročného psíka, aby mu dopriali tie najkrajšie posledné dni života!

Staršie psy sú v útulkoch často zanedbávané, hoci aj oni potrebujú lásku. Všetci psi si zaslúžia milujúci domov, v ktorom môžu stráviť svoju starobu.

Dve priateľky sa rozhodli život jedného takého starého psíka z útulku zmeniť a dopriať mu tú najkrajšiu starobu, akú si zaslúži každé zviera.

Dievčatá sľúbili, že urobia všetko, čo je v ich silách, aby bol zvyšok Anniinho času výnimočný.

„Annie prežíva svoj najlepší mesiac za posledných 19 rokov,“ napísali majitelia psíka na Instagram. „Naučí sa, čo je láska, budeme sa k nej správať ako k princeznej, dostane veľa darčekov a maškŕt. Keď príde čas rozlúčky,  bude s nami, nestrávi svoje posledné chvíle sama v útulku.“

Napriek tomu, že jej zostáva len pár týždňov života, Annie je stále v dobrej kondícii.

Hneď ako sa sučkin príbeh stal virálnym, od mnohých ľudí po celom svete dostala veľa listov a darčekov.

Annie však žije dlhšie, než by ktokoľvek očakával. Možno sa konečne tak baví a užíva si, že ešte nechce odísť z tohto sveta.

Všetci psi si zaslúžia milujúci domov, v ktorom môžu stráviť zvyšok svojho života. Sme takí šťastní, že Annie má dvoch úžasných priateľov, ktorí robia jej posledné dni výnimočnými. Zdieľajte tento srdečný príbeh!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Lekári povedali žene, že jej dieťa má Downov syndróm: Chcela ho dať do sirotinca, no to ocko chlapčeka nedovolil!

Otec jej zomrel pár mesiacov pred svadbou. To, čo pre ňu urobí jej brat, dojalo všetkých v sále, no najviac samotnú nevestu!