Fotografia 82-ročnej ženy sa po jej prvom tetovaní stala virálnou: ‚Nikdy nie je neskoro!‘

Mysleli ste si, že tetovanie je len pre pubertálnych, rebelujúcich tínedžerov? Zamyslite sa znova! Svoje prvé tetovanie si nedávno dala urobiť 82-ročná babička z Indiany a hovorí, že len začína!

Judy Dede si vyslúžila prezývku „Potetovaná babička“ po tom, čo jej vnučka Brandy (44) na svojom účte Tik Tok zdieľala video z prvej návštevy svojej starej mamy v tetovacom salóne.

V zrelom veku sa Judy konečne rozhodla pre tetovanie.

82-ročná žena povedala, že sa rozhodla pre tetovanie po prečítaní článku o žene, ktorá prekvapila svoju rodinu tetovaním k jej 80. narodeninám.

Vnučka má sama niekoľko tetovaní a babke rezervovala termín v štúdiu, ktorého služby využíva. Babičku tiež povzbudzovala a radila jej, ako sa na to čo najlepšie pripraviť.

Babičku prekvapil úspech aj na sociálnej sieti.

Jej vnučka dbala na to, aby sa dobre najedla a neprišla do tetovacieho salónu s prázdnym žalúdkom. Judy tiež dbala na to, aby stará mama pila veľa vody, aby mala pokožku čo najvlhkejšiu.

Judy nebola jediná, kto sa v ten deň nechal tetovať. Aj jej dcéra prišla do tetovacieho salónu. Ona aj obaja synovia dcéry Brandy a vnuci Judy si v ten deň dali svoje prvé tetovanie.

„Štyri generácie našej rodiny si dali tetovanie. Moji dvaja synovia – jej vnuci – si s ňou dali prvé tetovanie. Moja mama, ja, môj manžel a dve moje deti,“ povedala Brandy pre Fox.

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Pacientka, ktorá sa vyliečila z leukémie, sa vrátila do nemocnice ako lekárka, aby zachránila ľudí s touto chorobou!

Ako slobodná matka musela mať dve práce, aby uživila deti: Potom sa na ňu usmialo obrovské šťastie!