Hasiči zachránili 6 psíkov, o jednom z nich si mysleli, že už však nežije: Oni sa však nevzdali a okamžite mu poskytli prvú pomoc!

Pred pár mesiacmi sa Dánskym mestom Aarhus rozliehal obrovský požiar. Našťastie nebol nikto zranený, ale hasiči našli v horiacom dome šesť psov, z ktorých jeden bol sotva nažive.

Zranený pes bol najskôr vyhlásený za mŕtveho, ale hasiči sa odmietali vzdať a poskytli zvieraťu prvú pomoc.

Ihneď ho začali zahrievať prostredníctvom prikrývok a podávať mu tekutiny, nakoľko bol veľmi dehydrovaný. Pes sa rýchlo prebudil a zdalo sa, že sa dobre zotaví, akonáhle bol vyšetrený na veterinárnej stanici.

Evakuovaný bol zvyšok obyvateľov, žijúci v okolitých domoch, kvôli rýchlemu šíreniu požiaru. Za niekoľko hodín bol oheň pod kontrolou, ale bohužiaľ jeho rozsah siahal až do ďalších štyroch domov, z ktorých jeden bol úplne zničený. Dôvody požiaru sú neznáme.

Ďakujeme však hasičom za skvele odvedenú prácu a záchranu šiestich štvornohých miláčikov!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!