Jedno z dvojčiat sa narodilo úplne bez života: Mama a otec sú však svedkami naozajstného a obrovského zázraku!

Manželia Kate a David Oggovci sa viac ako tri roky pokúšali o bábätko. Keď sa to konečne podarilo, dozvedeli sa, že čakajú dvojičky a boli šťastím bez seba!

Bohužiaľ tehotenstvo bolo plné komplikácií a v 26 týždni tehotenstva Kate predčasne porodila.

„Všade je v takej chvíli zmätok a všetko je iné, ako ste si predstavovali,“ spomína na osudný deň Kate. Zaujímalo ich v tej chvíli, aké majú v skutočnosti deti pohlavie. Kate priviedla na svet chlapca a dievča, hoci si mysleli, že to budú dvaja chlapci.

Lekár sa ich spýtal, či si už vybrali meno pre chlapca. Povedali: „Áno, samozrejme. Je to Jamie.“ Lekár na to odpovedal: „Bohužiaľ, Jamie to nezvládol. Stratili sme ho.“

Pre oboch to bola obrovská rana. Zdrvení rodičia nechápali, prečo sa niečo také muselo stať.

V tom Kate pocítila nutkanie, aby si zložili všetci šaty a pritúlili sa naposledy v nemocničnej posteli k sebe. „Dotýkali sme sa v objatí nahou pokožkou jeden druhého a držala som Jamieho, čo najbližšie k môjmu srdcu,“ spomína na tragický okamih Kate. „Plakali sme a plakali.“ Tá bolesť jednoducho nemohla ustať.

Hovorili Jamiemu, aké veľké plány pre neho v živote mali, opisovali mu jeho veľkú rodinu, … Nedokázali sa zmieriť s tým, čo sa stalo.

Zrazu niečo pocítili. Nechceli tomu uveriť. Jamie sa začal hýbať a dýchať. „Nikdy by sme ho nenechali odísť,“ spomína v slzách na svoje pocity Kate.

Jamieho pokožka bola od prvej chvíle po pôrode na tej matkinej. Určite to bol jeden z dôvodov, prečo sa malý Jamie „vrátil späť.“

Dnes majú dvojičky Kate a Davida už 12 rokov. Sú to zdravé a krásne deti plné života a sily. Nikto by nepovedal, že Jamie bol dieťa, ktoré sa dva krát narodilo. Tento príbeh je dôkazom toho, že zázraky sa dejú každý deň.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.