Kaderníka nenavštívil viac ako 20 rokov: Jeho neskutočná premena prekvapila aj jeho manželku!

Wade Redimicky roky šetril peniaze tým, že nechodil do holičstva. Manželka ho však jedného dňa presvedčila a poslala ho za stylistom – po pár hodinách bol na nepoznanie.

To, ako si upravíme vlasy a ako vyzeráme, je na každom z nás. Často sa však držíme svojich starých zvykov.

Wade Redimicky patrí medzi ľudí, ktorí nemajú radi zmeny. V čase, keď sa dostal do shor Rachael Rayovej, si vlasy neostrihal už desaťročia. Potreboval teda niekoho, kto by sa mu postaral o vlasy. Aspoň si to myslela jeho manželka Tiffany.

Musel sa vzdať takmer všetkých vlasov

Tiffany pracuje ako realitná maklérka a Wade nedávno odišiel do predčasného dôchodku. Doma ho to však omrzelo, a tak išiel na vysokú školu, aby sa stal realitným maklérom a pridal sa k jeho žene.

Tá sa ho rozhodla prihlásiť do reality show, ktorá sa zameriava na premeny ľudí. Stylista celebrít Carson Kressley chytil nožnice a z Wadea urobil tú najlepšiu verziu seba samého. Mužovi sa rozhodol ostrihať dlhé vlasy, myslel si, že to Wadeovi dodá profesionálnejší vzhľad.

Zmeniť sa však musel nielen účes, ale aj Wadeov štýl.
Muž mal väčšinou na sebe tričko, krátke nohavice, ponožky a sandále. V novej práci by sa však hodil iný štýl. Preto bolo rozhodnuté zmeniť jeho imidž. Keď Carson prevzal prácu, Wade sa úplne zmenil. Tiffanyin výraz hovoril za všetko.

Pozrite si výsledok jeho premeny vo videu nižšie:

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Prečítajte si: