Keď tento plachý mladík vystúpil, porotcovia aj diváci JASALI: Jeho energetické tanečné vystúpenie musíte vidieť!

Na začiatku tanečného tréningu je dôležité zvládnuť každý krok, ktorý neskôr skombinujete a vytvoríte z neho tanec.

Okrem toho, aby ste mali pri vystúpení jasno v tom, čo robíte, sú dôležité aj hudba a pravidelné tréningy. Mladý tanečník, ktorý sa predstavil v talentovej súťaži Britain’s Got Talent, preukázal, že si svoje vystúpenie poctivo trénoval a zvládol vystupovať pred obrovským publikom a porotou, v ktorej sedeli známe osobnosti ako Simon Cowell, Amanda Holden, Alesha Dixon a David Walliams.

Hoci vyzeral trochu plachý, jeho výkon bol neuveriteľný.

Jeden z porotcov, Simon Cowell sa začal rozhovárať s mladíkom a zjavne mu pomáhal upokojiť sa.

Hoci talentové súťaže privítajú veľa nadaných účastníkov, často sa na pódiu objavujú aj neúspešní kandidáti, ktorých musí porota zahrnúť kritikou a poslať ich domov. Avšak niektorí sa dokážu svojím vystúpením získať srdcia poroty aj divákov.

Mladého v tom čase 17-ročného chlapca sa porotcovia spýtali, aké má plány, keď by súťaž vyhral. Mladík na túto otázku odpovedal tak, že jeho matka pracuje od rána do noci, len aby mohla jemu a jeho bratovi kúpiť všetko, čo do života potrebujú.

Rád by tak matke splatil všetko, čo pre nich doteraz urobila. Je si vedomý toho, že jej nikdy nebude môcť zaplatiť všetko, čo pre nich dokázala urobiť, ale rád by jej aspoň nejako pomohol.

Pozrite si jeho energetické vystúpenie, ktoré vám vyrazí dych!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Mohlo by Vás zaujať: