Kým sa sprchovala, dala do rúk svojej 2-ročnej dcéry MOBIL, aby sa nenudila: Na to, čo urobila, však nikdy nezabudne

30-ročná Emily Schmitt, z Ohia, sa na chvíľu skoro prepadla pod zem… Jej nahé fotografie boli zaslané priateľom, známym, a dokonca aj rodičom. A vinníkom bola jej malá dcéra, ktorá sa volá Carsin.

2-ročné dievča dokázalo ukázať nahé fotografie svojej matky aj svojmu dedkovi.

Ráno keď išla Emily do práce, aby sa jej najmladšia dcéra nenudila, jej starostlivá matka dala svoj telefón. Nič netušiaca matka sa prezliekla a osprchovala, keď sa jej dieťa zrazu rozhodlo stať sa paparazzi.

Carsin sa rýchlo unavila skúšaním rôznych masiek v aplikácii a začala fotiť všetko, čo vidí. A potom múdre dievča poslalo obrázky rôznym príjemcom.

Emily ani nevedela o žarte svojej dcéry, kým nedostala správu od kolegyne. „Poďakovanie“ za jej fotografiu s dodaním: „Neviem, kde začať, ale práve som si uvedomila: asi to nie je vtip. Pravdepodobne sa jedno z tvojich detí hrá s tvojím telefónom „. Dodala tiež, že dostala fotografie kde je Emily zozadu a úplne nahá.

Šokovaná správou sa Emily pokúsila zistiť, aké obrázky a kto dostal od svojich kontaktov, ale dievča nastavila aplikáciu tak, aby neukladala záznamy. Ukázalo sa, že fotografie boli zaslané priateľom, bývalým i súčasným kolegom, spolužiakovi, ktorý bol do nej zamilovaný na vysokej škole, a dokonca aj jeho otcovi.

Schmitt pracuje pre realitnú spoločnosť vo vlastníctve jej otca. Keď žena nasledujúceho dňa prišla do práce, jej otec ju hlasno pozdravil: „Pozri! Naša miestna hviezda prišla do práce! „. Najskôr si myslela, že sa od hanby prepadne pod zem, potom si však povedala, že nič hrozné sa nestalo a zobrala celý príbeh s fotografiami ako nevydarený vtip. 

„Našťastie to bol snapchat. To je pozitívna správa. Fotka po otvorení navždy zmizla, nikto si nestihol urobiť snímku obrazovky,“ povedala žena vo svojom mikroblogu.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!