Lekári im povedali, že ich dieťa mimo maternice ďalej už neprežije. Pri narodení sa stal zázrak a otec verí, že je to vďaka vyslyšaným modlitbám!

Nick Schnarr a jeho manželka Brooklyn sa tešili na privítanie svojho tretieho potomka na svet, no namiesto toho im oznámili, že ich milovaný chlapec má vážne zdravotné problémy. Lekári zistili, že dieťa trpí hydrocefalom.

Hydrocefalus je stav, pri ktorom sa v mozgu hromadí príliš veľa tekutín, čo môže viesť k vážnym problémom a v najvážnejších prípadoch môže viesť k poškodeniu mozgu a smrti.

V tehotenstve im oznámili, že ich synček mimo maternice neprežije.

„Mojej manželke naplánovali cisársky rez. Tesne predtým nás však jeden z lekárov vzal nabok. Dohodli sme sa o tom, ako dlho budeme používať kyslík, aby sme udržali nášho chlapca nažive, kým sa rozlúčime. Hovorili sme o tom, kedy ho necháme, aby nás opustil a odišiel do neba,“ vysvetlil Nick.

Ale potom, počas cisárskeho rezu, sa miestnosť zrazu naplnila nádherným zvukom – plačúce dieťa!

Napriek všetkým očakávaniam chlapec prežil a nejavil žiadne známky vážnych problémov. Mal poruchu srdcovej chlopne, čo lekári vyriešili jednoduchou operáciou. Aj samotní lekári boli ohromení a nedokázali poskytnúť žiadne lekárske vysvetlenie zázraku, ktorého boli svedkami.

Nick verí, že každý, kto sa za rodinu modlil, mal veľký vplyv na to, čo sa stalo. Vyjadril vďačnosť všetkým, ktorí ich podporili, a povedal, že zázraky sa naozaj dejú a on je toho živým príkladom.

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Mohlo by Vás zaujímať: