Má len 37 rokov a už má 12 vlastných detí. Nedávno sa dokonca stala babičkou!

Sú ženy, ktoré vo svojom živote deti mať netúžia a naopak sú také, ktoré chcú mať obrovskú rodinu. Veronica Merrett je členkou druhej skupiny.

Táto mama má doma 12 detí, ktoré sama priviedla na svet.

Prvé dieťa mala v 15 rokoch a teraz v 37 rokoch má 12 detí a jedno vnúča! Pre ženu je to ako splnený sen, pretože si vždy priala veľkú rodinu.

Veronica Merretová prvýkrát otehotnela, keď mala 14 rokov. Potom, čo sa rozviedla s druhým manželom, sa cítila vraj zvláštne, keď nebola tehotná.

„Keď vidím tie dve ružové čiarky na tehotenskom teste, cítim sa šťastná. Zakaždým, keď otehotniem, mám pocit, že som vyhrala divokú kartu,“ hovorí zaslúžilá matka.

Druhé tehotenstvo zažila v 18 rokoch, kedy bolo tehotenstvo plánované. A odvtedy je tehotná takmer každý rok. Tehotenstvo si vždy naplno užíva a vždy sa pri ňom cíti skvele. To je jedným z dôvodov, prečo má doma 12 detí.

Veronica má problémy s krvnými zrazeninami. Z tohto dôvodu nikdy nemohla brať antikoncepciu. Žena navyše nie je zástancom antikoncepcie, pretože je to príliš veľa chémie a hormónov v ženskom tele.

Mamička berie svoju rodinu za životný údel. Starať sa o deti a privádzať ich na svet je vec, ktorú robí od pomerne nízkeho veku. A veľkú rodinu si navyše vždy priala.

V 14 rokoch urobila veľmi ťažké rozhodnutie, keď si prvé dieťa nechala. V tom čase netušila, že bude mať takú veľkú rodinu. Rozhodne by ale nemenila.

„Nevyrastala som v tradičnej rodine. Bola som jedináčik a vychovávala ma moja mama a jej partner. Od mala som si myslela, že moja vlastná rodina bude iná. Chcela som veľa detí av srdci som vedela, že budem veľmi dobrá matka (a lepšia ako moja vlastná matka.“

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Mohlo by Vás zaujať: