Mama prišla domov z práce a uvidela iba dve bledé nohy trčiace z práčky: Keď záchranári dieťa vyslobodili, ostali doslova v nemom úžase!

Keď sa matka 7-ročneho Vladimira vrátila z práce domov, našla v kúpeľni iba synove trčiace nohy z bubna práčky. Chlapček tam pri hraní uviazol. Incident sa odohral na Ukrajine.

Keď sa matka vrátila domov z práce, takmer dostala infarkt, keď uvidela bledé nohy svojho dieťaťa visieť z práčky.

7-ročný chlapec uviazol tak nešťastne, že sa jeho matka musela obrátiť na záchrannú službu. Ani záchranný tím sa s takýmto prípadom nikdy nestretol. Záchranári dorazili na uvedenú adresu v hasičskom aute so 4 osobami. Ukázalo sa, že chlapec Vladimir, vliezol do práčky pri hre na schovávačku so svojou sestrou, z ktorej sa sám nedokázal dostať von. Chlapec vydržal a takmer neplakal. Záchranári chlapca a jeho matku upokojovali a povedali, že teraz bude všetko v poriadku a okamžite začali záchrannú akciu.

Chlapca a bubon práčky namazali bežným rastlinným olejom a dieťa ľahko vykĺzlo z pasce. Celá operácia bola vykonaná za menej ako 20 minút.

Našťastie sa im nakoniec podarilo vytiahnuť zakliesneného chlapčeka. Video ukazuje, ako je matka rozrušená, ale keď sa jej syn dostal na slobodu, nekonečne sa jej uľavilo. Záchranári boli veľmi prekvapení, ako sa tam chlapček dokázal vtesnať a zmestiť!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!