Mamička porodila toto nádherné dievčatko: Keď však prvý-krát otvorilo ústa, všetci boli veľmi prekvapení!

Samantha Lines a jej partner Jason Doombs sa roky pokúšali o bábätko, než konečne uvideli dva vytúžené prúžky na tehotenskom teste. O deväť mesiacov neskôr prišlo na svet očarujúce dievčatko Ella-Rose.

Narodila sa úplne zdravá, ale všetci boli veľmi prekvapení, keď prvýkrát otvorila ústa…

V ústach jej svietili dva biele zuby!

Zatiaľ čo väčšina detských zubov začína rásť do šiestich mesiacov, malá Ella-Rose sa narodila s dvoma naraz. „Pôrodná asistentka zrazu povedala, že moje dievča je zvláštne. Narodila sa s dvoma prednými zubami, čo bolo pre všetkých veľkým prekvapením, “spomína Samantha. „Všetci veľmi obdivovali zuby Elly-Rose, ani som si neuvedomila, aký je to vzácny prípad. Neskôr mi doktor povedal, že sa s tým ešte nikdy nestretol. “

Mladé matky často priznávajú, že dojčenie je skutočná výzva. Ale prípad Samanthy je ešte komplikovanejší, pretože dcéra sa narodila naraz s dvoma zubami. Žena sa najskôr trochu obávala, ale teraz hovorí, že všetko prebehlo v poriadku. „Spočiatku tie malé zuby spôsobovali určité nepohodlie, ale matky si musia na bolesť zvyknúť,“ usmieva sa Samantha.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!