Máte modré oči? Patríte medzi ľudí, ktorým sa nedá odolať!

Prečo sú modré oči také atraktívne? Oči sú zrkadlom do duše. Ich farba môže veľa prezradiť o charaktere majiteľa. Prečítajte si o modrookých ľuďoch. 

Modré oči sú veľmi zriedkavé, na celom svete je len 8% ľudí s modrými očami.

Modré oči sú často spojené s takými osobnostnými črtami, ako je neha, láskavosť a súcit. Ak sa opýtate svojich priateľov a opýtate sa, akú farbu očí by mala mať tá najcitlivejšia, milá žena, povedia, že modré.

Ľudia s modrými očami sú spoločenskí a dôveryhodnejší, častejšie ako ostatní.

Modrú farbu očí považuje väčšina ľudí za veľmi atraktívnu.

Niet divu, nebesky modrá farba pôsobí úprimným, láskavým a upokojujúcim dojmom. Títo ľudia bývajú pozitívne založení, väčšinou majú radi spoločnosť, družnú zábavu a málokedy sa medzi nimi nájde naozajstný introvert. Mávajú množstvo priateľov, ktorým sú ochotní pomôcť v prípade potreby. Čo si myslia, sa neboja tiež povedať – či už sa jedná o pozitívne alebo negatívne záležitosti. Bývajú to odolní a vytrvalí jedinci, ktorí sú plní vnútornej energie.

Pod modrú farbu spadajú tiež sivé oči, je to vlastne veľmi svetlý odtieň modrej. Sú to napospol dominantné osoby, ktoré dokážu ísť pevne a odhodlane za svojim cieľom. Ale pozor, nepoužívajú na to agresívne či podlé metódy – svoju cestu k úspechu si budujú prostredníctvom svojej inteligencie a kreatívneho myslenia.

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Prečítajte si: