Na ihrisku pri hraní sa deti z ničoho nič zastavili a iba tam stáli: Otec to vtedy zachytil na kameru a toto bol ten dôvod!

Toto je jeden z veľmi silných príbehov, o ktorom vám chceme povedať. Ide tu o deti, ktoré sa hrali na detskom ihrisku. Otec jedného z nich sa rozhodol, že si ho natočí na video. Pri ich hre sa však stalo niečo veľmi zvláštne a pri zverejnení videa na internet to spôsobilo obrovský ohlas o ľudí.

V marci roku 2011 sa otec, Daniel, rozhodol, že natočí svoje deti a ich kamarátov, ako si hrajú na posádke amerického námorníctva. Netušil však, čoho prapodivného bude v ten deň svedkom. Udalosť sa odohrala na detskom ihrisku v New River Air Station v Jacksonville v Severnej Karolíne v USA.

Keď sa otec pozrel z dverí svojho domu, počul, že štátna hymna hrá veľmi nahlas.

Aj napriek hluku, ktorý deti vydávali, hrala hymna tak hlasno, že ju museli počuť. Hymna hrá na každej vojenskej základni vždy večer pri spúšťaní americkej vlajky zo stožiaru. Počas hrania hymny sa na detskom ihrisku však stalo niečo veľmi zvláštne. Našťastie to bolo všetko zachytené na kameru, ktorú si Daniel priniesol, aby svoje deti pri hraní na ihrisku nakrútil.

Deti sa hrali a akonáhle začala hrať štátna hymna, okamžite prerušili svoju činnosť, postavili sa a začali vzdávať hold svojej vlasti. Bol to naozaj fascinujúci pohľad.

Podľa Daniela je to vďaka tomu, že rodiny na amerických základniach žijú podobným životným štýlom a k takýmto aktom sú deti jednoducho vychovávané. Mnoho návštevníkov videá tvrdí, že je úžasné, ako veľkú úctu majú deti k vlastnej krajine. Jeden komentátor dokonca tvrdil, že rodičia tu vychovávajú svoje deti naozaj skvele. Sám žil na tejto základni v roku 1972 a spomína, že aj v tej dobe sa deti správali rovnako.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!