Na tele má viac ako 1500 tetovaní a vraj ho už nikto nespoznáva: Takto vyzeral ako DIEŤA!

Marcelo De Souza Ribeiro je známy svojimi výstrednými tetovaniami a invazívnymi úpravami tela vrátane kovových zubov, kožných implantátov a rozštiepeného jazyka.

„Najzmenenejší muž na svete“, ktorý si rozrezal prst na polovicu, teraz zverejnil fotku z čias, keď bol ešte vo veku svojho vnuka.

Marcelo „B-Boy“ De Souza Ribeiro má jedinečný vzhľad a je známy svojimi výstrednými tetovaniami a invazívnymi úpravami tela. Hoci sa v Brazílii dá žiť provokatívnym životným štýlom bez verejného odsúdenia, Marcelov výzor občas šokuje aj miestnych.

V priebehu rokov minul na svoju premenu na „mimozemského diabla“ približne 29 000 eur a tvrdí, že 98 percent vonkajšej strany jeho tela sa zmenilo.

Otec dvoch detí už dávnejšie prezradil, že si odrezal polovicu prsta, no nestačilo to a teraz si odrezal celý prst.

Marcelo, ktorý má už 1500 tetovaní, hovorí, že dva týždne pred operáciou starostlivo analyzoval zákrok a opatrne si odrezal ukazovák priamo pri kosti. Pretože proces bol rýchly a hladký, ohodnotil bolesť iba šiestimi z desiatich, ale hovorí, že prvých päť dní bolo veľmi bolestivých.

Teraz je jeho rana takmer zahojená a zvyká si na nový vzhľad svojej ruky.

Povedal: „Už som si na to zvykol a môžem normálne hýbať rukou. Môžem robiť veci ako obvykle, ako je písanie či hra na husle. Ľudia už videli moju ruku a mysleli si, že je to zaujímavé, ale povedali, že by sa to neodvážili urobiť.“

Marcelo, ktorý má dve deti Aleffa (10) a Hilary Beatriz (20) a štvorročného vnuka, tvrdí, že ho tento zákrok nestál ani cent. Predtým povedal, že reakcia verejnosti na jeho kontroverzný vzhľad bola väčšinou negatívna.

Jeho rodičia viackrát povedali, že sa hanbia za rozhodnutia svojho syna.

Marcelo sa však podelil o fotku z detstva, s oboma zdravými rukami, bez tetovania a s kučeravými vlasmi. Takto vyzeral:

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Prečítajte si:

Zdroj Foto: Marcelobboy/Instagram