Následky jednej noci: „Videla som ho iba raz v živote“: Tehotná žena hľadá na internete otca svojho dieťaťa

Mladá žena zverejnila na sociálnych sieťach trochu nezvyčajnú prosbu na ľudí. Po známosti na jednu noc otehotnela a teraz hľadá otca svojho dieťaťa, s ktorým bola spolu len jednu noc.

Tridsaťročná žena zdieľala na sociálnych sieťach špeciálnu správu. Požiadala používateľov internetu, aby jej pomohli nájsť otca jej dieťaťa. Háčik je však v tom, že sa s ním videla iba jednú noc a momentálne je už niekoľko mesiacov tehotná.

Vo videu zverejnenom na TikTok žena zverejnila fotografiu chlapíka a spýtala sa: „Pozná niekto tohto chlapa?“ Video s názvom „Chalanovi, ktorého som stretla na Tenerife. V apríli budeš otcom“ už videlo viac ako 2,2 milióny ľudí.

Mladá žena teda hľadá devätnásťročného muža, s ktorým vraj mala sex počas dovolenky na Tenerife.

Mladej žene sa ho doteraz nepodarilo nájsť a niektorí užívatelia internetu jej dokonca tvrdia, že mladík zomrel pri autonehode, čomu ona odmieta uveriť.

„Ešte som ho nenašla, ale keď sa mi narodí syn, urobím test DNA.“ Som si istá, že ho nájdem,“ vysvetlila.

UPDATE: Synček je už na svete, a my si musíme počkať, či sa mamičke podarí nájsť jeho ocka! Držíme jej palce!

@sarah.jayne.snow

Anyone know this guy from Glasgow I met in Tenerife 5/6th August, he works in Braehead Shopping Centre (or did, not sure anymore) #helpmefindhim #getthisonhisfyp #findhim #fyp #tenerife #glasgow #holiday

♬ Never Forget You – Noisettes

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Prečítajte si: