Oči lekárov sa doslova naplnili slzami dojatia, keď na svet priviedli tieto krásne dvojčatá, ktoré sa DRŽALI za ruky!

Keď manželia Sarah a Bill Thistlethwaiteovci z Ohia (USA) zistili, že sa opäť stanú rodičmi, boli šťastím a radosťou bez seba. Mali už spolu syna, takže druhý braček či sestrička boli veľmi vítaní.

Všetky testy a vyšetrenia naznačovali, že tehotenstvo prebiehalo normálne, až kým jedného dňa nedostali radostnú a zároveň trochu desivú správu.
Dobrou správou bolo, že čakajú dvojičky a obe budú dievčatká. Zlou správou bolo, že žili v rovnakom plodovom vaku, nie oddelene.

Lekári naplánovali cisársky rez v 33. týždni tehotenstva. Ten našťastie prebehol bez komplikácií, no len čo dvojičky opustili bruško mamičky, na pôrodnej sále zavládlo ticho.

Nikto nemohol uveriť tomu, čo vidí. Pri vyberaní z mamičkinho bruška sa dvaja drobní novorodenci držali za ruky, akoby sa navzájom povzbudzovali.

„Bolo to nádherné,“ povedala Sarah v rozhovore pre magazín People. „Dokonca aj môj manžel mal slzy v očiach – a myslím, že nikto na oddelení nebol voči tomu imúnny,“ pokračovala.

Počas pôrodu ani po ňom nenastali žiadne komplikácie a obe dievčatká sú dnes už veľké slečny, ktorým sa darí a neustále sa podporujú a držia za ruky.

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Mohlo by Vás zaujímať: