Otecko so 4-ročnou dcérkou zaspievali známu pieseň: Ich video videlo už dokopy viac ako 35 miliónov ľudí a nevedia sa ich nabažiť!

Na internete sa už dávnejšie  objavilo video mladej dvojice, ktorá smelo prespievala pesničku zo známeho animáku Toy Story: Príbeh hračiek.

Dievčatko menom Claire Ryann, mala na videu 4 roky, si zaspievala vo videu so svojim otcom, ktorý ich sprevádzal na gitare a spieval prvú časť pesničky. Dievčatko sa potom utvrdilo, že druhú časť piesne spieva ona a pustila sa do toho!

Toto video je jasným dôkazom lásky medzi dcérkou a otcom. Určite si získajú vaše srdcia. Pozrite sa na ich video a dajte nám vedieť do komentárov, či sa vám ich pieseň páčila!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!