Pred 70 rokmi sa musela vzdať svojej dcéry a dať ju na adopciu. Keď mala 90 rokov, našla ju! Pozrite si chvíľu, keď sa opäť stretnú

Elisabeth Pullen, dnes 90-ročná dáma na dôchodku, pred 70 rokmi dala svoje dieťa na adopciu. Pre mnohé ženy a rodiny je toto rozhodnutie ťažkým a tragickým okamihom, ktorý môže ovplyvniť ich životy do konca ich dní na tejto zemi.

No v prípade Elisabeth sa stalo niečo zázračné. Po mnohých rokoch odlúčenia sa jej podarilo nájsť svoje adoptované dieťa a obnoviť tak ich rodinné väzby. Podľa správ sa jej dcéra, ktorá bola adoptovaná, volá Joan Fuller.

Pullen mala 19 rokov, keď sa narodila jej dcéra. V tom čase to však bolo mať dieťa neprípustné, pretože nebola vydatá. Tak sa rozhodla dať dieťa na adopciu a začať nový život. Uplynulo mnoho rokov, ale Elizabeth nikdy nezabudla na svoje dieťa a vždy dúfala, že sa opäť stretnú.

A vďaka moderným technológiám sa tak aj stalo.

Po niekoľkých mesiacoch hľadania sa konečne stretli. Pullen sa dozvedela o svojej dcére a jej rodine. Obe ženy spolu strávili niekoľko dní a mali čo doháňať. Zdieľali svoje spomienky a skúsenosti a zistili, že napriek desaťročiam odlúčenia majú veľa spoločného.

Neuveriteľné fotografie zo stretnutia ukazujú dve ženy žiariace šťastím a vďačnosťou, že sa opäť našli.

Je to pripomienka, že nikdy nie je neskoro nájsť stratenú časť svojej rodiny a že láska a puto medzi príbuznými môžu prežiť desaťročia odlúčenia.

Starenka povedala, že pre ňu bolo veľkým darom, že mohla spoznať svoju dcéru a jej rodinu. Je to príbeh, ktorý nám ukazuje, že aj po mnohých rokoch môžeme nájsť cestu späť k svojim blízkym a obnoviť rodinné väzby, ktoré sme kedysi stratili.

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Mohlo by Vás zaujať: