Pred svojou smrťou svoju dcérku pripútala do autosedačky a vyhodila ju až z 2. poschodia: Bolo to však to jediné, čo mohla vtedy urobiť…

Dnes vám povieme o prípade jednej mladej ženy z amerického mestečka, kde pred niekoľkými rokmi došlo k tragickej nehode, pri ktorej táto žena prišla o život. Jej dcéru však nájdená nebola.

K tragédii došlo v meste Wyoming. Ide o mesto, kde sa každý pozná s každým, a pred nikým tu nič neutajíte. Toto mesto má iba 1400 obyvateľov, čo je naozaj málo. K nehode môže však dôjsť aj tu.

Mladá žena Shelby si predstavovala idylický život v priateľskom a pokojnom prostredí. Bývala so svojím snúbencom a matkou v jednom peknom dome v tomto mestečku. Pracovala ako kozmetička a učila sa za lekárničku. Mala len 21 rokov, keď sa stala obeťou veľkej tragédie. V januári sa jej narodila malá dcérka Keana. Shelby bola veľmi šťastná, ale jej plány do budúcnosti náhle skončili strašnou tragédiou.

K tragédii došlo presne na deň jej 21. narodeniny – 30. januára. V ten deň niekto zapálil ich dom, v ktorom sa práve nachádzala Shelby s jej malou dcérou. Bola tam s ňou sama, ale stačila zavolať na tiesňovú linku, aby im oznámila, že dom horí.

Než hasiči dorazili na miesto, bolo už neskoro, Shelby bola po smrti. Jej dcéru však v troskách domu nenašli.

Za domom na hromade sutiny záchranári objavili malú Keanu, pripútanú v autosedačke. Napriek dramatickej situácii zvíťazil Shelbyin materinský inštinkt a mladá matka zachránila svoju dcéru.

Na základe pátrania sa došlo k záveru, že Shelby urobila pred smrťou to najrozumnejšie, čo mohla. Rozhodla sa zachrániť svoju malú dcéru. Zapásala ju do sedačky a hodila z druhého poschodia domu. Týmto hrdinským činom jej zachránila život, avšak nikto nechápal, prečo nevyskočila aj ona, mohla žiť. Dievčatko samozrejme ošetrili a ľudia sa veľmi rýchlo zložili na pomoc pri oprave domu.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!