Príbeh ako z nejakého romantického filmu: Bývalá mníška a budúci kňaz sa stali šťastným párom: Láske jednoducho nerozkážeme!

Príbeh týchto dvoch znie ako scenár romantického filmu. Bývalá mníška a klerik (študent katolíckej bohosloveckej fakulty, budúci kňaz) sa rozhodli opustiť duchovný život, aby sa spojili v láske.

Massiel Pereyra a Tomas Cam teraz zdieľajú svoj príbeh so svetom prostredníctvom sociálnych sietí a ich videá zo života zamilovaného páru zbierajú na sociálnych sieťach milióny videní.

Obaja prišli na to, že život v kláštore nespĺňa ich očakávania.
Opustili Cirkev a našli šťastie v spoločnom živote.

Než sa tak stalo, muž vyštudoval filozofiu a získal bakalársky titul. Až počas štúdií objavil svoje povolanie byť kňazom.

Svoju vyvolenú stretol v teologickom seminári, kde študoval teológiu. V tom istom čase sa dievča pripravovalo na bohoslužbu a žilo v kláštore v Lime. Tí dvaja sa z času na čas stretávali na hodinách, no spočiatku medzi nimi nebol žiadny záujem. Svoj osud zverili Bohu.

„Pamätám si, že som sa s ňou za tie roky rozprával, neviem, maximálne trikrát. Naozaj som sa sústredil na svoju lásku k Bohu, priznal budúci kňaz.

Žena neskôr prezradila, že bola vždy „kontemplatívna mníška“, takže veľa času trávila „v tichu a samote“.

Kým sa Tomas usilovne pripravoval na svoju budúcu ministerskú službu, Massiel zrazu prestala navštevovať vysokú školu.

Neskôr sa ukázalo, že plná pochybností o svojom povolaní zhodila svoj habit a opustila kláštor. Jej priateľ z vysokej školy si tiež nebol istý, či je pripravený stráviť svoj život medzi múrmi kostola. Nakoniec sa po roku rozhodol prestať študovať.

Obaja chceli slúžiť Bohu, no napokon sa do seba zamilovali.

Nakoniec pár nadviazal kontakt cez sociálne siete. Počas jedného z online rozhovorov sa rozhodli, že sa chcú stretnúť. Už po prvom stretnutí vysvitlo, že sa majú obaja radi. Prajeme im všetko len to najlepšie!

@tomascamr

En realidad sí nos conocimos 🤭 #fyp #lima #limaperutiktok #limaperu🇵🇪 #religioso #cura #religioso #fypシ゚viral

♬ Chichiquetere – HCTM

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Mohlo by Vás zaujať: