Príbeh malého, zmiznutého bábätka: Únoscu a unesené dieťa sa podarilo nájsť až po celých 17 rokoch!

V roku 1997, presne 30. apríla čerstvá mamička Celeste Nurseová zaspala v nemocnici. O jej dvojdňovú dcérku sa vtedy starala zdravotná sestra.

Keď sa žena prebudila, dieťa bolo preč…

Šokujúce je, že pravda vyšla najavo až o 17 rokov neskôr…

Miché Solomonová končila strednú školu na predmestí Kapského Mesta v Južnej Afrike, keď iné dievča, Cassidy Nurseová začala navštevovať rovnakú školu. Dievča upútalo pozornosť starších žiačok, pretože sa veľmi podobala na ich kamarátku.

Staršia dievčina čoskoro začula, ako sa jej kamarátky rozprávajú o jej podobnosti s nejakým dievčaťom. Keď sa pohľady dievčat stretli, obe cítili spojenie. Z dievčat sa čoskoro stali najlepšie kamarátky.

Keď Miché ukázala fotku rodičom, ich reakcia ju trochu prekvapila. Mama povedala, že sú si len trochu podobné, ale nevidela na tom nič nezvyčajné. Jej otec bol však jednoducho veľmi šokovaný podobnosťou dievčat.

Mladšia Cassidy tiež ukázala rovnakú fotografiu svojim rodičom. Tí ani na sekundu nepochybovali, že po dlhých rokoch sa konečne dozvedia pravdu o svojej stratenej dcére… Túžili po stretnutí s dcérinou priateľkou a keď sa tak stalo, vôbec nepochybovali.

Miché je tá, koho hľadali dlhých 17 rokov… Ich stratená dcéra.

Okamžite zavolali políciu. Testy DNA potvrdili, že Miché je biologickou dcérou rodičov.. Ukázalo sa, že žena, ktorá bábätko uniesla sa volala Lavona Solomonová a tiež bola tehotná pred 17 rokmi, ale potratila. Manželovi o tom nič nepovedala: celé údajné tehotenstvo nosila umelé bruško. To, že o pár mesiacov prišla domov s bábätkom v náručí nevyvolalo žiadne podozrenie.

Tento príbeh nemá šťastný koniec. Miché bola takmer dospelá, a tak sa jej biologickí rodičia nikdy nestali jej zákonnými zástupcami.

Dievča bolo sklamané zo svojej „matky“, ktorá ju toľko rokov klamala a ukradla ju od jej pravých rodičov… Svojmu „otcovi“ však odpustila, a tak sa k nemu vrátila. Bol rovnako oklamaný ako ona a jej „matka“ skončila za mrežami.

Prečítajte si tiež: