Skvelé správy: Manžela Toma Hanksa, Rita vyhrala boj s rakovinou prsníka!

Rita Wilson sa narodila v roku 1956 a je to talentovaná herečka, filmová producentka a speváčka. Popularitu si získala ako herečka vo filmoch ako Sleeping in Seattle, Love Yet a Now or Never.

Ako filmová producentka sa ukázala v inscenáciách „Moja veľká grécka svadba“ a „Mamma Mia!“, z ktorých sa stali veľké hity. Umelkyňa, ktorá je v súkromí vydatá za Toma Hanksa, nedávno vyhrala boj s chorobou.

Rita Wilson a Tom Hanks – ako sa stretli?

Rita Wilson sa stretla s Tomom Hanksom pri natáčaní sitcomu Bosom Buddies, ktorý sa vysielal v rokoch 1980 až 1982. Dvojica sa dala znovu dokopy v roku 1985 na natáčaní komédie Dobrovoľníci. Vo filme si zahrali postavy, ktoré sa do seba zamilujú na dobrodružnej misii v Thajsku. Fikcia sa zmenila na realitu, keď sa skutočne zamilovali aj v reálnom živote.

Ich vzťah rýchlo nabral na obrátkach, zmenil sa na zásnuby a potom manželstvo.

Dvojica sa zosobášila v roku 1988 a dodnes sú spolu. Sú rodičmi dvoch synov: Chester Marlon „Chet“ Hanks (narodený v roku 1990) a Truman Theaodore Hanks (narodený v roku 1995).

Aj ich synovia sa rozhodli ísť v šľapajach svojich slávnych rodičov a spojiť svoju kariéru s filmovým priemyslom.

Chester „Chet“ Hanks, najstarší syn páru, debutoval v roku 2007 malou úlohou vo filme „Bratz: The Movie“. Odvtedy sa objavil v niekoľkých inscenáciách, vrátane „Indiana Jones a Kráľovstvo krištáľovej lebky“ a televíznych seriáloch ako „Shameless“ a „Curb Your Enthusiasm“.

Truman Hanks, mladší syn Wilsona a Hanksa, sa vo filmovom priemysle vydal trochu iným smerom. Vyštudoval matematiku a filozofiu na Stanfordskej univerzite, potom sa rozhodol pre kariéru v zákulisí filmovej produkcie. Jedným z jeho najdôležitejších projektov bola účasť na produkcii filmu „The Cloverfield Paradox“.

Rita Wilson porazila rakovinu prsníka

V roku 2015 čelila Rita Wilson osobnému boju, keď jej diagnostikovali rakovinu prsníka. Rozhodla sa pre prestávku v kariére, aby sa mohla sústrediť na svoju liečbu, ktorá zahŕňala dvojitú mastektómiu a rekonštrukciu prsníka.

Po operáciách sa Rita stala aktívnym obhajcom vzdelávania o rakovine prsníka, povzbudzovala ženy, aby pravidelne podstupovali vyšetrenie prsníkov a zúčastňovala sa mnohých spoločenských iniciatív na boj proti tejto chorobe.

Teraz vo veku 66 rokov je herečka dôkazom toho, že vek neobmedzuje vašu schopnosť byť aktívny ani vášeň pre tvorbu. Po úspešnom boji s rakovinou je plná sily a zdravia a jej filmová kariéra nepoľavuje. Najnovším dôkazom je úspech jej filmu „Muž menom Otto“, ktorý je veľmi populárny.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Mohlo by Vás zaujať: