Strhla sa obrovská lavína kritiky: Muž sa oženil so ženou, ktorá čakala dieťa úplne iného muža

Adopcia je jedna z najchvályhodnejších a najkrajších vecí, pre ktoré sa môže človek rozhodnúť. Samozrejme, vo svete môže nastať široká škála situácií a určite nie vždy platí, že okolie na adopciu dieťaťa reaguje pozitívne.

Toto sa stalo jednému mužovi, ktorý bol tvrdo kritizovaný za to, že sa rozhodol oženiť sa so ženou, ktorá bola tehotná s dieťaťom iného muža.

Brazílčanka Caroline Oliveira povedala, že nedávno opustila toxický vzťah. Keď stretla muža menom Edgar Costa, vedela len to, že sa chce zoznámiť s mužom, ktorý by bol nielen jej manželom, ale aj najlepším priateľom. Keď teda videla Edgara a rozprávala sa s ním, uvedomila si, že má všetky vlastnosti, ktoré hľadá.

„Už ma nebaví byť využívanou vo vzťahoch. Môj bývalý priateľ ma nerešpektoval, nedával mi dôveru, a tak som poprosila Boha, aby mi do života priviedol muža, ktorý by sa ku mne správal s rešpektom a chcel by si založiť rodinu ako ja,“ povedala Caroline. .

Dvojica sa zoznámila veľmi nečakaným spôsobom – počas jazdy v Uberi. Keď sa stretli, Caroline už bola tehotná a biologický otec dieťaťa s ňou nechcel mať nič spoločné.

Edgar priznáva, že sa spočiatku bál oženiť sa s tehotnou ženou, ale láska ku Karolíne rozptýlila všetky jeho obavy. Už po mesiaci priateľstva sa dvojica rozhodla zosobášiť.

Hoci sa títo dvaja dočkali množstva pozitívnych reakcií, niektorí nešetrili urážlivými slovami. Napriek tomu Edgar hovorí, že najdôležitejšia je pre neho láska ku Karolíne a ich dieťaťu.

Mohlo by sa vám páčiť:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *