Svadobní hostia na túto svadbu nikdy nezabudnú: Je to tancom, ktorý si manželia pripravili!

Svadobný deň znamená mnoho pre ženícha, ale aj pre nevestu. Pre tú možno viac ako pre jej muža. Žena si vyberá svoje vysnívané šaty a teší sa, až sa v novej bielej róbe prejde až k oltáru za svojim vyvoleným.

Tento výnimočný deň je však spojený aj s prvým tancom novomanželov, čo trochu môže desiť tých, ktorí práve na tanečných nedávali toľko pozor.

My vám tu prinášame úžasné video z jednej svadby, ktoré stojí za vzhliadnutie! Novomanželia sa zhostili nečakaného hudobného prekvapenia naozaj odvážne a dá sa povedať, že priam fenomenálne.

Keď sa mladý pár Lindsay a Richie rozhodli, že sa vezmú, chceli, aby ich svadobná oslava nemala ani jednu chybičku, preto na prípravách strávili veľa času. Keď potom nastal deň D boli ohromení, ako sa všetko podarilo, podľa ich predstáv. Lenže nevedeli, že na nich čaká jedno prekvapenie.

Pri svojom prvom novomanželskom tanci zostali na tanečnom parkete úplne sami. Užívali si jeden druhého, keď v tom sa okolo nich začal ľanúť dym a spustila sa veľmi známa nahrávka z filmu Hriešny tanec.

Kto by nepoznal svetovo preslávený film s Patrickom Swayzom a Jennifer Grey! Hriešny tanec oslovil kadejakú romantickú dušu na našej planéte.

Pozrite si ich tanečné vystúpenie a nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Dievčatko oslovilo v obchode osamelého starčeka: Spriatelila sa s ním a pomohla mu vyliečiť sa zo straty manželky!

Riaditeľ školy mal plné zuby dívať sa na to, ako jeho študenti trávia časť na telefónoch: Rozhodol sa zakročiť a vymyslel niečo úžasné!