Syn sa v noci prebral a svojej matke povedal o svojom zvláštnom sne, ktorý sa mu sníval: Žena vybehla z domu a stalo sa niečo neuveriteľné!

Thajčania sú vraj veľmi poverčiví ľudia. Niektorí z nich venujú osobitnú pozornosť číslam, takže keď vidia čísla vo sne, hneď si skúsia svoje šťastie a idú si kúpiť lotériový lístok.

Presne to sa stalo Titi Bantaohomovej, 49-ročnej obchodníčke s ryžou z thajského kraja Fen v provincii Udon Thani, ktorá vychováva dve deti: mladšieho syna a staršiu dcéru. Jedného dňa syn ráno prišiel k matke a rozprával jej, že sa mu snívalo o najlepšom kamarátovi, ktorý pri nehode zomrel. Vo sne sa k nemu kamarát priblížil v tričku s číslom 70 a začal sa ho pýtať, prečo je stále chudobný.

Kamarát potom vzal do ruky vrece s hnojivom a hodil ho na stranu vedľa neho. Namiesto kompostu sa však z vreca sypali peniaze. Po vypočutí sna matka vybehla z domu a išla ako zvyčajne na trh, cestou sa však zastavila pri obchode.

Matka chlapca nemohla zabudnúť na sen syna a rozhodla sa, že si kúpi žreb. Titia si vybrala kupón s číslom 472270, kde sú posledné dve čísla-číslo trička zo sna jej syna.

Žrebovanie štátnej lotérie, ktoré prebehlo prvého apríla, prinútilo Titi a jej deti, aby definitívne uverili v osud.

Lístok s číslom 472270 sa ukázal nielen ako víťazný, ale zaujal aj prvé miesto v zlosovaní, ktoré prinieslo žene šesť miliónov bahtov (152 000 eur).

„Ani som si nedokázala predstaviť, že by som sa dostala na prvé miesto v lotérii. Som tak šťastná. V lotérii som hrala len trikrát v živote a toto je prvý-krát, čo som vyhrala, „povedala Titia.

Podľa matky taký darček naozaj pomôže jej rodine dostať sa z ťažkej finančnej situácie. Časť získaných peňazí pôjde na výkup pozemkov, ktoré jej zosnulý manžel založil za dlhy, a tiež na výstavbu nového domu. Zvyšok výhry rozdelí rovným dielom medzi deti.

Čo si o tom myslíte? Bol to osud alebo šťastná náhoda? Dajte nám vedieť v komentároch! Vaše názory sú vítané!

Zdroj: medialeaks.ru

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!