Táto 61-ročná žena porodila pre svojho syna dcérku, ktorá je jej vlastnou vnučkou: Láska a obeť matky nepozná hranice!

61-ročná žena z Nebrasky nedávno porodila vlastnú vnučku. Cecile Eledge sa vydala na túto zvláštnu cestu, aby sa jej synovi a jeho manželovi mohlo narodiť vlastné dieťa. Láska a obeť matky nepozná hranice.

Urobila to pre svojho syna a jeho manžela.

Neobvyklá rodinná situácia šokovala verejnosť a diskusie o tomto škandalóznym príbehu sa až doteraz nezastavili. Žena sa rozhodla pomôcť svojmu synovi Matthewovi a jeho priateľovi Elliotovi vytvoriť skutočnú rodinu. Pár nechcel adoptovať dieťa, ale túžil po výchove svojho vlastného.

25. marca 2019, 61-ročná Cecile porodila zdravé dievčatko.

Pár bol v miestnosti, keď žena porodila vlastnú vnučku, a fotograf zachytil ich emocionálne reakcie. Noví otcovia sa rozplakali a ich oči žiarili radosťou, keď sa prvýkrát stretli s ich dcérou Umou.

Vďaka matke, ktorá snívala o tom, že sa stane babičkou, a dvom odhodlaným otcom bude Uma vyrastať s vedomím, že celá jej rodina urobila všetko pre to, aby ju priviedla na tento svet.

Zdroj: Ariel Panowicz Creative/Facebook

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!