Táto mačacia policajtka svoju prácu berie naozaj veľmi vážne! Každý v okolí z nej má rešpekt!

Kto povedal, že s políciou môžu spolupracovať iba psy? Táto mačka ukázala, že je to vynikajúci dôstojník a udržiavanie Amsterdamu v bezpečí a poriadku je jej obľúbenou činnosťou, samozrejme po jedle a odpočinku.

Kariéra mačacieho dôstojníka nabrala prekvapivý spád, keď sa správy o jeho službe dostali do rôznych častí sveta. To všetko vďaka sociálnym sieťam.

Dôstojníčka Kitty očarila používateľov internetu.

Nie je na tom nič zvláštne, veď kto by odolal čaru čiernej mačky v reflexnej veste s nápisom „POLÍCIA“? Budete prekvapení, odkiaľ pochádza jej prezývka a čo vlastne mačka každý deň robí.

Bdelý strážca zákona s mačacím pohľadom, vždy v strehu

Mačka žije so svojou paničkou Lydiou Fabberovou na hausbóte v Amsterdame. V snahe poskytnúť jej viac bezpečia ju žena začala obliekať do reflexnej záchrannej vesty. Odtiaľ pochádza jej prezývka, ktorú vymysleli susedia – mačacia policajtka. 

Tento inšpektor chodí okolo a pozorne sleduje každého okoloidúceho. Bez jeho vedomia sa v okruhu niekoľkých stoviek metrov nič nestane. Žena, inšpirovaná prezývkou, ktorú domácemu miláčikovi dali susedia, sa rozhodla, že mu na bundu skutočne pripevní nápis „Polícia“.

 „Mačací strážca“ z Amsterdamu sa objavil na Instagrame a TikToku.

Teraz má Nimis svojich fanúšikov nielen v susedstve, ale aj v odľahlých kútoch zemegule. Jeho majiteľka neskrýva prekvapenie z toho, ako sa sláva jej zverenkyne vyvíja, a priznáva, že vytváranie vtipných videí s jej mačacím hrdinom jej prináša veľa radosti.

Hliadky po okolí sú pre mačacieho ochrancu skutočnou radosťou

Zaujímavosťou je, že niektorí turisti sa pýtajú, či Nimis skutočne spolupracuje s políciou. Ba čo viac, stalo sa, že skutoční dôstojníci požiadali o spoločnú fotografiu s mačacím „kamarátom“.

Majiteľka  priznáva, že od samého začiatku, len čo sa k nej mačka nasťahovala, sa bála, že jedného dňa spadne do vody. Preto jej prvýkrát nasadila záchrannú vestu. Keď v miestnom obchode videla nálepky charakteristické pre policajtov, neodolala a kúpila si ich a nalepila ich na oblečenie svojho miláčika.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Mohlo by Vás zaujať: