Táto nemocnica okrem liečby rakoviny, plní svojim pacientom aj ich sny: Onkologickej pacientke zorganizovala svadbu!

..Nemocnica vo vnútrozemí Minas Gerais (Brazília) je známa tým, že lieči onkologických pacientov a tiež, že im plní sny.

Dvojica Rafael a Lucilene je toho živým dôkazom!

Zosobášili sa pri západe slnka, s nádherným výhľadom na nemocničný rybník a dokonca mali pozvaných aj zopár najbližších priateľov.

Miesto bolo vybrané zo špeciálneho dôvodu: Rafael sa v tejto nemocnici liečil na rakovinu pľúc v roku 2019, kde sa so svojou milovanou už manželkou stretol. Žiaľ Lucilene je tam pacientkou ešte aj teraz.

Svadba bola pre nevestu prekvapením.

Treba podotknúť, že svadba bola pre nevestu úplným prekvapením, keďže jej partner ju požiadal o ruku ešte v ten istý deň, no s pomocou zamestnancov nemocnice, ktorí mali na starosti všetko pripraviť a premyslieť každý detail aj napriek krátkemu času to dopadlo nad očakávania, a pre Rafaela a Lucilene bol ich svadobný deň tým najvýnimočnejším.

„Poslaním našej nemocnice nie je len bojovať proti rakovine, ale vážiť si život a to v hocakom smere. Vieme, že okrem diagnóz a liečby existujú aj sny! Naplánovať túto svadbu s láskou bolo preto v posledných dvoch mesiacoch pre našich zamestnancov potešením.“

Mladému páru prajeme všetko len to najlepšie a neveste skoré uzdravenie!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Mohlo by Vás zaujať: