Táto osamelá dôchodkyňa bez rodiny bola na pohotovosti: Pristúpil však k nej muž a povedal jej pár slov, ktoré všetko zmenili

Staroba môže byť skvelá. Seniori majú čas na vnúčatá a všetko ostatné, na čo čakali celý svoj život

Pre niektorých je to však hrozná a osamelá doba.

Jedna žena bola úplne sama v nemocnici vo Fort Campbell (Kentucky, USA). V rovnakej čakárni bola aj Ashley Cherry.

Uvidela tam niečo, na čo nezabudne po zvyšok svojho života.

Ashley bola v nemocnici, pretože tam prišla so svojím manželom. Zrazu v čakárni uvidela ženu na invalidnom vozíku. Staršia žena dorazila na pohotovosť, ale poslali ju preč, pretože mala doraziť v inom termíne.

Ashley počula, ako stará žena povedala žene na recepcii, že doma nemá nikoho, kto by pre ňu mohol prísť.

Osamelo a bezmocne tam sedela bez šance vrátiť sa domov. Ashley z toho bolo smutno.

Ale o chvíľu neskôr k žene pristúpil muž a urobil niečo naozaj chvályhodného.

„Bola som smutná, keď som videla, ako sa niektorí (ale nie všetci) zamestnanci nemocnice vôbec nezaujímajú o to, ako sa stará dáma vráti domov.

A zrazu k nej pristúpil tento ÚŽASNÝ muž, ktorý tam čakal so svojou ženou, a povedal jej , že ju s veľkým potešením odvezie domov ,“napísala Ashley v príspevku.

Stará dáma a muž sa nikdy predtým nestretli.

Okrem toho dobrovoľník netušil, kde žena býva. A napriek tomu ani okamih neváhal a ponúkol jej odvoz domov. „Ten muž ju nepoznal, nemal tušenie, kde býva, a napriek tomu ponúkol, že tejto peknej starej žene venuje svoj čas. Ponúkla mu peniaze, ale zdvorilo odmietol ako každý dobrý človek“ napísala Ashley.

Volá sa Jeffery. Od jeho manželky sa Ashely dozvedela, že slúži v armáde v jednotke blízkosti nemocnice. Jeffery šiel naštartovať auto, ktorým chcel odviezť staršiu pani. Ashley jej pomohla dostať sa pred nemocnicu a do auta. Ashley a Jeffrey sa uistili, že žena sedí pohodlne. Tá bola naozaj veľmi dojatá mužovým nádherným gestom.

„Keď išiel pre auto, šla som so starou dámou von a potom som jej pomohla do auta. Keď som pozorovala, ako odchádzajú, myslela som si len, že na svete sú stále skvelí ľudia a že by sme sa mali starať o starších ľudí ako tento muž. Slúži nielen svojej krajine, ale aj svojej malej komunite. Ďakujem! „

Ashleyin príspevok už teraz získal vyše 70 000 lajkov a tisíce zdieľaní. A je to úplne pochopiteľné.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár!

Vaše názory sú vítane.