Tento chlapček chcel doručiť list svojmu zosnulému ockovi do neba: TO, čo pre neho však spravil poštár dojalo celé tisícky ľudí!

Chlapček menom Jase bohužiaľ pred pár rokmi stratil svojho otca a od tej doby sa so svojou sestričkou snaží na neho udržať živú pamiatku.

Pred troma rokmi sa Jase rozhodol svojmu otcovi na jeho narodeniny zaslať prianie, ale uvedomil si, že potrebuje trochu pomôcť s doručením. Na obálku teda napísal: „Pán poštár, mohol by ste toto doručiť do neba môjmu oteckovi k narodeninám? Ďakujem. „

V reakcii od pošty na jeho žiadosť stálo toto:

„Drahý chlapče, kým som sa snažil doručiť tvoje písanie, stalo sa zopár vecí. Takže, chcem využiť túto príležitosť, aby som ťa kontaktoval ohľadne toho, ako sa nám podarilo doručiť list tvojmu otcovi v nebi. Bola to ťažká výzva vyhnúť sa hviezdam a ďalším objektom vo vesmíre na ceste do neba.

 

Chcel by som ťa uistiť, že tvoja dôležitá poštová zásielka bola doručená. Našou prioritou je bezpečné doručenie všetkých zásielok našich zákazníkov. Viem, ako veľmi dôležitý je pre teba tento list. Budem pokračovať v dodávaní tvojich zásielok do neba a urobím všetko, čo budem môcť, aby boli vždy doručené. „

Mamička chlapca bola dojatá odpoveďou z pošty a reagovala takto: „Vlastne ani nedokážem vyjadriť, aké dôležité pre môjho syna bolo, že jeho otec dostal jeho blahoželanie. Nemuseli ste to robiť, mohli ste túto zásielku ignorovať, ale skutočnosť, že ste vynaložili úsilie urobiť radosť malému chlapcovi, ktorého ste nikdy nevideli, je krásna vec.

Obnovili ste vieru v ľudstvo a ja vám za to ďakujem. Prosím, zdieľajte tento list so všetkými zamestnancami, aby vedeli, ako veľmi sme vám vďační. Ďakujeme Vám.“

Tento skutočný príbeh sa naozaj rýchlo rozšíril na internete a zdieľali ho tisícky ľudí! Za nás sa pán poštár zachoval naozaj úžasne! Dúfame, že je na svete takýchto ľudí oveľa viac. Čo poviete?

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!