Tento malý chlapec si pamätá svoj predchádzajúci život: Toto je skutočný príbeh, z ktorého veľmi mrazí…

Tento malý chlapec Cameron Macaulay, bývajúci v meste Glasgow, si pamätá spomienky, ktoré sa mu nestali.

Teda aspoň nie v tomto živote, pretože podľa neho si spomína na svoj minulý život, o ktorom tiež tak moc rád hovorí už od svojich dvoch rokov, v ktorých hovoriť začal.

Predtým vraj žil s rodinou v bielom dome s výhľadom na more a pláž, obklopenom malebnou krajinou. Dom sa vraj nachádza na ostrove Barra. Rozpráva o lietadlách, ktoré predtým pristávali na pláži.

Hovorí o svojom psovi, čiernobielom psovi.

Tento škótsky ostrov leží približne 250 kilometrov od jeho súčasného miesta bydliska. Dá sa tam dostať iba zdĺhavou plavbou po mori alebo hodinovým letom. Je to vzdialená základňa Britských ostrovov a je domovom pre približne tisíc ľudí.

Stále o tom mieste hovorí a chce sa tam vrátiť.

Keď sa ho matka pýtala, či mal radšej svoju minulú matku alebo ju, odpovedal, že obe rovnako veľmi miluje, tak ako aj všetky ostatné, hoci sa mu po minulom živote veľmi cnie.
Ktokoľvek sa Camerona opýtal na jeho príbeh, vždy znel rovnako a nikdy nepovedal nič inak. Jeho rodičia sa rozhodli spojiť s doktorom Tuckerom. Tento psychiater vraj zhromaždil viac ako päťsto podobných prípadov za posledných štyridsať rokov. Jeho špecializáciou sú minulé životy detí.

Takéto deti vraj začnú hovoriť o svojich spomienkach z minulého života okolo tretieho roku a následne tieto spomienky odchádzajú okolo roku šiesteho. Následne sa rodina rozhodla podniknúť s doktorom Tuckerom návštevu ostrova Barra.

Podľa Camerona na ostrove spoznával miesta aj veci, bez toho, aby tam kedy bol.

„Keď sme sa dostali na ostrov a pristáli sme na pláži, presne ako Cameron opísal, obrátil sa k nám a povedal:„ Teraz mi veríš? “ Vystúpil z lietadla, odhodil ruky do vzduchu a zakričal „Som späť“. „Hovoril o svojej mame z Barry a hovoril mi, že mala hnedé vlasy po pás, než si ich dala ostrihať.

„Povedal, že by som ju mala rada a ona by mala rada mňa. Dychtil po tom, aby sme sa stretli. „Hovoril tiež o„ veľkej knihe “, ktorú zvykol čítať, a o Bohu a Ježišovi. „Nie sme náboženská rodina, ale jeho rodina v Barre bola.“

Avšak keď sa snažili vyhľadať dom, v ktorom mal údajne bývať, nemohli ho nájsť. Išli sa teda pozrieť do katastra nehnuteľností a úradných záznamov, či niekde niekedy taký dom stál. Tu sa dozvedeli, že v severnej časti ostrova žila rodina Robertson už len s posledným žijúcim členom rodiny.
Údajnou staršou sestrou Camerona. Gillie Robertsonová. Pri jej návšteve chlapcovi ukazuje dobové fotografie, kde sa vraj nachádza aj Cameron v predchádzajúcom živote.
„Cameron túžil vidieť staré rodinné fotografie pre prípad, že by na nejakej našiel svojho otca alebo seba.“ „Vždy hovoril o veľkom čiernom aute a čiernobielom psovi.

„Na fotografiách bolo auto a pes.“

Odkedy sa rodina vrátila do svojho domova v Glasgowe, bol Cameron oveľa pokojnejší. Jeho mama povedala: „Ísť do Barry bolo to najlepšie, čo sme mohli urobiť. .

Už viac nehovorí o Barre s takou túžbou. „Teraz vie, že si už nemyslíme, že si vymýšľal. Nedostali sme všetky odpovede, ktoré sme hľadali – a očividne spomienky na minulý život blednú, keď človek starne.“

Zdroj: personalgrowthcourses

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Ak vám toto video zdvihlo náladu, nezabudnite ho zdieľať.