Tento mladý chlapec s rázštepom pery si adoptoval šteniatko s rovnakou genetickou chybou: Ich priateľstvo vás skutočne zahreje pri srdci

Nie je nič vzácnejšie ako láska medzi chlapcom a jeho prvým psom. Ale jeden pár nových priateľov má niečo zvláštne spoločné – a títo dvaja sa zázračne našli, keď to najviac potrebovali.

Bentley Boyers je chlapec, ktorý sa narodil s rázštepom pery, vrodenou chybou, ktorá znamená rozštiepený otvor v hornej pere.

Kým podstúpil operáciu na opravu pery, jeho rodičia hovoria, že to nebolo ľahké. „Museli sme ho posadiť, nakŕmiť a držať mu peru spolu, aby mohol jesť, takže to bol každodenný a dlhý proces,“ povedala jeho matka Ashley.

Nedávno sa však stalo niečo neuveriteľné: Bentleyho otec Brandon išiel do útulku, kde mal v úmysle adoptovať si sliepky, no namiesto toho zbadal dvojmesačného psa… ktorý mal tiež rázštep pery.

Nadšený zavolal manželke a obaja sa zhodli, že by mali psíka adoptovať pre svojho syna Bentleyho.

Je jasné, že Bentley je zo svojho nového šteniatka nadšený. Na fotkách je vidieť, ako ho po prvom stretnutí s radosťou hladká a bozkáva.

„Vidieť, že má niečo spoločné so šteniatkom, pre neho znamená veľa, pretože môže vyrásť a pochopiť, že on a jeho šteniatko majú niečo spoločné,“ povedala Ashley.

„Okamžite sa do seba zamilovali,“ napísal útulok na Facebooku. „Želáme tomuto výnimočnému páru veľa šťastných rokov!“

Vždy je dôležité mať vo svojom živote niekoho, kto vám rozumie. Sme veľmi radi, že sa tento dokonalý pár našiel a budú spolu šťastní ešte dlhé roky.

Zdieľajte tento srdečný príbeh!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Chlapec v obchode len kričal a reval, že všetko chce! Jeho starký si len kľudne opakoval tieto slová…

Rady odborníka na výživu: Toto sú 3 triky, ktoré vám pomôžu schudnúť v zime!