Tento mladý, iba 13-ročný chlapec zaspieval na pódiu prvú vetu pesničky a všetci porotcovia v sekunde urobili TOTO!

Má iba 13 rokov, ale jeho hlas je nezabudnuteľný a krásny. Dokáže vyspievať vysoké tóny s ľahkosťou, ktorú mu môže závidieť nejeden profesionálny spevák, či speváčka.

Reč je o trinásť ročnom chlapcovi menom Abu, ktorého ste mohli vidieť v talentovej súťaži The Voice Kids v Belgicku. Porota zostala z hlasu tohto chlapca absolútne ohromená, už hneď na začiatku. Abu nestihol dospievať ani jednu vetu a okamžite sa všetci traja porotcovia rozhodli, že ho chcú vo svojom tíme.

Tento malý a zároveň nesmierne talentovaný chlapec si vybral skladbu od Celine Dion, „My heart will go on“. Je to skladba, ktorá bola použitá ako soundtrack v notoricky známom filme Titanic.

Céline Dion má naozaj obdivuhodné hlasové rozpätie a preto zaspievať jej skladby je veľmi tvrdý oriešok. Abu to ale zvládol s gráciou. Okrem jeho skvelého hlasu bolo na chlapcovi vidieť jeho skromnosť a obrovskú radosť z toho, keď sa hneď na začiatku otočili všetky tri kreslá porotcov.

Jeden z porotcov, Sean, sa po chlapcovom vystúpení zdvihol a sadol si pred chlapca, aby mu vyjadril obdiv k jeho skvelému výkonu. Všetci traja porotcovia sa snažili presvedčiť chlapca, aby sa pridal práve do ich tímu. Abu sa nakoniec rozhodol pre speváčku Josje Huisman. Porotkyňa neskrývala radosť z toho, že si tento mladý talentovaný chlapec vybral práve ju.

Zdieľajte tohto talentovaného chlapca so svojimi priateľmi na Facebooku! Jeho hlas je naozaj nádherný!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!