Tento psík prebudil o polnoci svojich majiteľov a ťahal do detskej izbičky ich malého syna: Zachránil mu tak život!

Zdanlivo bežná rodina zažila neuveriteľný príbeh. Ich pes sa totiž rozhodol vzbudiť manželov o polnoci svojim hlasným štekotom. Po prebudení ich ťahal z postele a strkal až do detskej izby. Tam mal spať ich malý syn. 

Manželia mali spokojné manželstvo a svojho sedemročného syna nadovšetko milovali. Súčasťou rodiny bol aj ich pes. Malý Luke však od úplného detstva trpí cukrovkou prvého stupňa. Preto bolo nutné byť na pozore pri každom abnormálneho javu a rodičia tak museli byť stále v strehu.

 Rodičia sa preto snažili byť stále na pozore, jednej noci však takmer došlo k nezvratné tragédii. Tej však zabránil ich verný pes Jidé.

Jednej noci celá rodina tvrdo spala, ale pes bol veľmi nepokojný. V detskej izbe akoby cítil, že s malým chlapcom nie je niečo v poriadku, a tak sa prekvapivo vydal do spálne rodičov, aby ich na túto skutočnosti upozornil. Aj napriek tomu, že pes nedokáže pomôcť malému dieťaťu, zachránil Lukovi život. Je až neskutočné, že v takom chvíli pes vie, čo má presne robiť.

Vzbudil preto rodičov a dostrkal ich svojím ňufákom až do detskej izby.

Rodičom na pokojnom spánku malého syna neprišlo nič zvláštne, napriek tomu im ale počin ich psa prišiel znepokojujúci. Preto sa rozhodli malému chlapcovi pre istotu zmerať hladinu cukru v krvi. Keď sa rozsvietil digitálny merač s hodnotou, obaja rodičia úplne stuhli. Displej ukazoval hodnotu 57, pričom minimálna hodnota musí byť vždy aspoň 70. Rozhodli sa preto ihneď podať injekciu pre normalizovanie stavu.

Ich pes tak určite zachránil synov život.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!