To musí byť hlava! Poľka vyštudovala 28 študijných odborov za 22 rokov!

Dr Dorota Monika Zwierzyńska-Symonajc ukončila za 22 rokov 28 študijných odborov, čo z nej robí najviac vzdelaného človeka v Poľsku, ako uvádza web Biurorekordow.pl.

Žena pokračuje vo vzdelávaní.

Dorota Monika Zwierzyńska-Symonajc sa narodila v roku 1976 v Białystoku. Do roku 2022 sa jej podarilo ukončiť 28 študijných odborov a získať 10 diplomov s magisterským, jedným bakalársky a 17 postgraduálnych diplomov.

Rekordná študentka začala študovať poľskú filológiu na Varmijsko-mazurskej univerzite v Olsztyne, ktorú ako 24-ročná ukončila magisterským štúdiom.

V ďalších rokoch študovala na univerzitách po celom Poľsku. Medzi odbory, ktoré vyštudovala na magisterskom stupni, patria: psychológia, sociológia, pedagogika, právo, kriminológia, ruská a anglická filológia. Absolvovala postgraduálne štúdium klinickej sexuológie, dietológie, žurnalistiky, učiteľstva filozofie a etiky, ako aj účtovníctva.

Vrcholom jej vedeckého snaženia je titul doktora.

Dorota získala množstvo ocenení a vyznamenaní, medzi ktoré patria: Čestné diplomy rektora Univerzity v Białystoku, Diplom dekana Právnickej fakulty Univerzity v Białystoku za absolvovanie Právnickej fakulty Univerzity s veľmi dobrými akademickými výsledkami.

Pani Dorota sa však so štúdiom nechystá prestať, dá sa teda očakávať, že počet jej získaných diplomov bude pribúdať. Prajeme jej ešte veľa úspechov!

Zdroj: biurorekordow.pl

Mohlo by Vás zaujať:

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!