Tomuto chlapcovi dávali lekári už iba pár mesiacov života: Mladučký pár sa rozhodol zosobášiť ešte predtým, ako si ho k sebe povolá Boh…

V dnešnej dobe na svadbu mnoho mladých ľudí nemyslí. Určite nie na strednej škole. Chase Smith a Sadie Mills spolu začali chodiť pred niekoľkými mesiacmi a plánovali, že spolu prežijú všetky veľké míľniky svojho vzťahu.

Kvôli jedinej správe museli veľa krokov preskočiť a posunúť sa rovno k svadbe. Pôvodne sa nikam neponáhľali, ale nakoniec bolo všetko inak.

Chase od svojich 12 rokov bojoval s Ewingovým sarkómom. Ide o vzácny typ rakoviny. Chlapec sa dozvedel v marci, že sa mu rakovina vrátila a spôsobila mu nádory po celom tele. Lekári mu povedali, že mu zostáva maximálne šesť mesiacov života.

Práve z tohto dôvodu sa mladý pár rozhodol, že sa vezmú skôr, ako si k sebe chlapca vezme Boh.

Mladý pár sa prvýkrát stretol na plaveckom stretnutí, pretože chodí do rozdielnych stredných škôl. Podľa Sadie bol Chase sladký a veľmi zdvorilý. Bol to veľmi dobrý kresťanský chlapec. Zamilovali sa do svojich osobností. Teraz je pre Sadie všetko, na čom jej záleží.

Obaja mladí ľudia majú úžasných rodičov, ktorí ich vzťah aj ich rozhodnutie podporili. Svadba sa nakoniec konala na trávniku pri Sadie doma. Naplánovala sa počas štyroch dní.

Sadie mala na sebe nádherné svadobné šaty a rodičia zohnali aj krásny oblek pre ženícha a jeho svedka. Podľa Sadie to bol najlepší a najkrajší deň v jej živote.

„Vždy som chcela svadbu pod holým nebom a to, že Chase prišiel s nápadom mať oltár priamo tam, kde sme šli na naše prvé rande, kde sme si dali prvý bozk, to pre mňa znamenalo veľa,“ povedala.

Teraz si mladí manželia užívajú každý okamih, ktorý môžu stráviť spoločne. Netušia, koľko času im ešte zostáva a chcú si užiť každú minútu, ktorú majú k dispozícii. Teraz majú život naplnený láskou a smiechom.

Prečítajte si tiež:

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!