Toto video dojalo doslova celý svet: Mladé, 14-ročné dievča bez rúk začalo hrať na klavír a spievať: Celá sála bola v slzách…

Lorelai Mosnegutu žije život, aký by si väčšina z nás ani nedokázala predstaviť. Narodila sa v Rumunsku so zdravotnou deformáciou a navyše ju matka hneď po narodení opustila a nechala ju napospas smrti.

Našťastie je Lorelai šikovná, veľmi inteligentná a rozhodná, čo jej pomohlo, aby vyrástla a stala sa človekom, akým je dnes. Keď sa zúčastnila talentovej súťaže, mala len 14 rokov, ale pre nás je víťazkou!

Lorelai nemá ruky, ale všetko potrebné sa naučila ovládať svojimi chodidlami. Táto zručnosť jej dokonca poskytla šancu zúčastniť sa známej talentovej súťaže. Lorelai je adoptovaná a práve jej adoptívna mama Vio ju priviedla k tomu, aby využila svoje šance naplno. Učila ju všetko robiť nohami. Keď nastúpila do školy, poznala už celú abecedu a nohami sa naučila dokonca aj písať. Je autorkou 10 menších diel a umenie je jej život.

Lorelai sa venuje spevu, umeniu, hre na klavír a písaniu. Jej vystúpenie si môžete prezrieť na nasledujúcom videu. Toto video dojalo celý svet.

Zdieľajte toto video! Táto dievčina je príkladom, že postihnutie neznamená to, že človek by nemal ďalej žiť! Držíme jej veľmi palce!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!