Úžasné štvorčatá v akcií: Toto je to najroztomilejšie video, aké sme dnes videli!

Väčšina z nás si asi nevie predstaviť, aké to je zistiť, že čakáte štvorčatá. Celú dobu tehotenstva sa strachuje, či ich v poriadku donosíte, a v kútiku duše sa iste obávate aj samotného pôrodu, ktorý môže byť rizikový ako pre deti, tak aj pre vás.

V podobnej situácii sa ocitol kanadský manželský pár Tim a Bethany Webb z mesta Alberta, ktorý s napätím očakával príchod svojich štyroch potomkov na svet. Všetko šlo našťastie prekvapivo hladko a v máji 2016 sa rodičom narodili štyri krásne a zdravé dievčatká, ktoré dostali mená Mikaela, Abigail, Grace, a
Emily.

Tim a Bethany o svoje dievčatká s láskou starali a pozorovali, ako sa k sebe navzájom správajú. Raz, to im bol asi rok, je Bethany nakrúcala pri hre a náhodou zachytila ​​niečo, čo ju veľmi dojalo a čo spôsobilo, že túto nahrávku bude opatrovať do konca života. Dcérky zdvíhali ručičky, vydávali radostné zvuky a navzájom sa objímali a tľapkali sa po chrbte.

Pozrite sa na toto radostné video, ktoré vám určite zlepší deň a vyčaruje na tvári úsmev:

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!