V roku 1983 sa narodilo toto obrovské 7-kilové dieťa: Pozrite sa aký „obor“ z neho vyrástol!

Keď v roku 1983 otehotnela 24-ročná Patricia Clarková, s istotou vedela, že jej dieťa bude svojou veľkosťou prevyšovať všetky ostatné. Hoci v ich rodine boli vždy väčšie deti, také prekvapenie asi nikto nečakal.

Patricia porodila Kevina Roberta Clarka, ktorý vážil neuveriteľných 7 kilogramov. Išlo o najväčšie dieťa narodené v americkom štáte.

Chlapec sa nevošiel ani do štandardnej postieľky a detské oblečenie bolo pre neho príliš malé. Dnes má Kevin 38 rokov, je bývalý vojak a každý deň stretne niekoho, kto sa ho pýta na jeho výšku. „Keď sa ma ľudia pýtajú, či hrám basketbal, ja sa ich spýtam, či oni hrajú minigolf.“ Odpovedá vždy s úsmevom na perách.

Kevin ma výšku 206 cm a váhu 136 kg! Už sa naučil žiť s faktom, že je vyšší ako všetci ostatní.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!