V tejto kaviarni si okrem chutnej kávy môžete aj pohladkať a postarať sa o živú ovečku!

Možno ste už počuli o mačacích kaviarňach, stávajú sa čoraz obľúbenejšími v rôznych častiach sveta. „Sheep Cafe“ je však niečo úplne iné.

Jediná kaviareň na svete, kde sa môžete dobre zabaviť v spoločnosti ovečiek, je v Južnej Kórei.

Nature Cafe je jednou z najstarších kaviarní so zvieratami v Soule, kde si zákazníci môžu pohladkať krásne, našuchorené ovečky, ktoré tam žijú.

Kaviareň otvorila svoje brány v roku 2011, kedy sa trend kaviarní so zvieratami len začínal rozvíjať. Toto je jedna z atrakcií v Soule, ktorú sa určite oplatí navštíviť.

Pred časom majitelia tejto kaviarne zverejnili na sociálnych sieťach obrázky umytých ovečiek, ktoré sa rýchlo stali virálnymi.

Po kúpaní sa zvieratko zmenilo z béžovej „špinavej“ na snehobielu guľu.

Miesto je rozdelené na dve časti. V jednom si môžete vypiť kávu alebo vybraný nápoj a ochutnať niekoľko zákuskov a v druhom stretnúť a pohladiť krásne jahniatka.

Majiteľ kaviarne Lee Kwang-ho je prekvapený, že jeho „ovčia reštaurácia“ púta pozornosť ľudí z celého sveta.

„Neviem, ako sa toto miesto stalo známym svetu, ale za mojimi ovečkami prichádzajú návštevníci z celého sveta. Mali sme hostí z Macedónska, Saudskej Arábie, Nového Zélandu, dokonca aj z niektorých krajín, ktoré nepoznám,“– povedal majiteľ kaviarne v jednom z rozhovorov v roku 2015.

„Zvieratá vyzerajú šťastne, dobre kŕmené a od každého dostávajú veľa lásky. Sú roztomilé a bacuľaté ,“ napísal jeden zákazník na portáli TripAdvisor.

Kaviareň Nature bola spoločnosťou Smart Travel označená za jednu z „9 najroztomilejších zvieracích kaviarní na svete“ a je naozaj ľahké pochopiť prečo.

Mohlo by Vás zaujať:

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!