V útulku strávil 17 rokov. Na sklonku života ho konečne adoptovali, toto je príbeh so šťastným koncom!

V útulkoch čakajú tisíce psov na svojho ľudského priateľa. Niektorí psi preto  strávia roky zavretí v klietke, rovnako ako šteniatko Rocky v tomto príbehu.

Rocky je šteniatko, ktoré strávilo všetkých 17 rokov svojho života v útulku.

Po toľkých rokoch čakania sa však už zmieril s tým, že tu sa jeho život začal a tu aj skončí…

Tento príbeh má však šťastný koniec!

V posledných rokoch svojho života Rocky našiel milujúcu rodinu a úžasný domov.

„Dobre sme vedeli, že bude potrebovať špeciálnu starostlivosť, no práve preto sme si ho zobrali z útulku,“ hovorí jeho osvojiteľ. „Pes v jeho veku je príliš slabý, viem, že stráca zrak a sluch a viem, že už s nami dlho nebude.“ pokračuje.

„Ale chceme sa mu odvďačiť a dopriať mu krásny domov za tých 17 rokov, ktoré strávil v útulku. Chceme len, aby odišiel zo sveta obklopený láskou a nebol sám.“

A majitelia tohto starého pána poriadne rozmaznávajú.

Hovoria, že mu každý deň kupujú špeciálnu psiu zmrzlinu, ktorú úplne miluje! Lásku dostáva každý deň, doma nemusí bojovať o pozornosť, o jedlo ani o prežitie.

Majiteľ tiež oznámil, že staručký psík je ako znovuzrodený! Chvost mu opäť vrtí zo všetkých síl a pôsobí, že je minimálne o 10 rokov mladší!

„Je mi ľúto, že som ti nemohol dať tých najlepších 17 rokov, aké si zaslúžiš, ale sľubujem, že odteraz budeš mať skvelý život až do dňa, keď sa s tebou budem musieť rozlúčiť!“

Vďaka tomuto mužovi, ktorý sa rozhodol dať starému a osamelému šteniatku ďalšiu šancu! ZDIEĽAJTE tento príbeh so šťastným koncom!

Prečítajte si:

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!