Vzali sa v supermarkete, kde sa prvýkrát aj spolu stretli: „Nikdy neviete, na koho natrafíte. Majte oči otvorené!“

Manželia na dôchodku Brenda a Dennis Delgado sa rozhodli zosobášiť v miestnom supermarkete v meste Casa Grande, kde sa kedysi zoznámili.

Dvaja americkí dôchodcovia – Brenda a Dennis – sa rozhodli zosobášiť v miestnom supermarkete v meste Casa Grande.

Dvojica sa zosobášila v uličke obchodu s potravinami medzi oddelením údenín a korenín, kde sa prvýkrát stretli len niečo vyše roka predtým.

„Nikdy nevieš, kedy pri prechádzke uličkou v supermarkete narazíš na niekoho, o kom si ani nevedel, že ho potrebuješ vo svojom živote,“ dodal Dennis.

Vzali sa v supermarkete

Dennis a Brenda pre Arizona News povedali, že novomanželia sa stretli v auguste 2021. Presne v tom istom miestnom supermarkete. Brenda vtedy na pultoch obchodov hľadala téglik majonézy a Dennis sa rozhodol, že sa jej prihovorí.

Brenda odpovedala, začali sa rozprávať, potom si vymenili telefónne čísla a ďalšiu nedeľu išli spolu do kostola.

O deväť mesiacov neskôr sa muž rozhodol požiadať ju o ruku. Urobil to presne v tej istej uličke, kde sa stretli. Rozhodli sa tu aj zosobášiť.

V tento významný deň dvojicu sprevádzali priatelia a rodinní príslušníci, ako aj nakupujúci.

„Pri príležitosti obradu pracovníci supermarketu pre nich pripravili dekoratívnu kvetinovú výzdobu, vo vnútri ktorej boli umiestnené tégliky s majonézou. Z reproduktorov obchodu sa ozval svadobný pochod. Bolo to úžasné,“ spomína na svadobný deň Dennis.

Mohlo by Vás zaujať:

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!