Žena so zriedkavým kožným ochorením sa naučila mať rada samu seba a stretla dokonca už aj skutočnú lásku svojho života!

Sociálne médiá sú čoraz populárnejšie. Každý deň vidíme ľudí, ktorí vyzerajú jednoducho dokonale. Na prvý pohľad sa môže zdať, že ich život je jednoducho ideálny.

Pre ľudí, ktorí sa neprispôsobujú stereotypným „ideálom“, môže byť realita veľmi krutá, pretože úplne neznámi ľudia cítia potrebu kritizovať ostatných.

Karine de Souza to vie lepšie ako ktokoľvek iný.

Brazílčanka používala krémy s vysokým ochranným faktorom celý život. Kvôli vzácnemu stavu pokožky musí takéto krémy používať aj keď je doma. 33-ročnej žene diagnostikovali vzácne ochorenie Xeroderma pigmentosum, keď mala tri roky. To je spojené s vysokým rizikom rakoviny kože.

Vzácna  choroba je nevyliečiteľná. Jej pokožka je veľmi citlivá na UV žiarenie a nič nedokáže napraviť škody, ktoré jej na pokožke spôsobilo slnko.

Len pár minút strávených na slnku môže viesť k bolestivému spáleniu pokožky. Keď vyrastala, Karine bola často izolovaná od sveta, pretože bolo pre ňu príliš nebezpečné tráviť veľa času mimo domova.

Napriek chorobe je šťastná

Žena už podstúpila 130 operácií na odstránenie poškodenia spôsobeného slnkom, vrátane odstránenia spodnej pery a časti nosa.

Bohužiaľ, to nie je všetko, s čím musí Karine zápasiť. Svojím vzhľadom často púta pozornosť okolia a ona musí čeliť bolestivým narážkam voči jej osobe na ulici aj na internete.

Napriek utrpeniu zostala Karine pozitívna a dokonca našla lásku svojho života.

So svojím manželom Edmilsonom sa zoznámila cez sociálne siete. Muž sa zamiloval do jej „príbehu a sily“. Edmilson ju podporoval a vedel, že s ňou chce stráviť zvyšok života.

Rozhodol sa postarať aj o tri Karine deti z predchádzajúceho vzťahu, čo pre ňu samozrejme veľa znamenalo.

„Ukázal mi, že môžem zažiť skutočnú lásku,“ hovorí.

Keď boli na internete zverejnené ich spoločné fotografie, Karine dostala veľa urážlivých komentárov.

„Čítali sme veľa hanlivých komentárov. Ľudia ma nazývali monštrum alebo zombie,“ povedala Karine pre denník Daily Mail.

Po zásnubách fotograf, ktorý pár zachytil, zverejnil ich fotografie online a napísal:

„Vo svete, kde je vzhľad dôležitejší ako city, sa títo dvaja nestretli náhodou, ale aby spojili svoje duše. Ich láska vzplanula, keď sa ich duše stretli. Dnes sú inšpiráciou pre mnohých ľudí, ktorí neveria v seba, život a lásku.“

Fotografove úprimné slová a nádherné snímky Karine a Edmilsona, ktoré urobil, sa čoskoro stali populárnymi. K zásnubám páru gratulovali tisíce ľudí.

„Buďte šťastní, usmievajte sa, pretože žijeme len raz,“ povedala.

Tento rok bol pre Karine a Edmílsona požehnaním, narodila sa im dcérka! Zaia bola dlho očakávaným dieťaťom. Gratulujeme a prajeme všetko dobré!

Prečítajte si tiež:

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!